тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 

Апаратний масаж у Києві

Життя стрімко розвивається і практично не залишає часу на інше. Постійне перебування в стані «гонки» і стресових ситуацій не дає приділити багато часу для повноцінного відпочинку.

Можна розслабитися самомасажом вдома, використовуючи спеціальні пристрої, різноманітність яких представлено в спеціалізованих магазинах. Ефективність такої процедури залишається низькою, через неможливість продуктивно пропрацювати самостійно всі групи м’язів, тому апаратний масаж в центрі  PROFIHANDS у Киеві,  кращий вихід.

вакуумный массаж

Масаж виконується руками, ногами (східна практика) або із застосуванням апаратів, пристосувань, інструментів. Недоліком ручного масажу є людський фактор, а саме стомлюваність масажиста, його нездатність підтримувати постійну швидкість, силу частоту тиску на оброблювану область. До переваг такого виду масування можна віднести його доступність, можливість виконання в різних умовах та можливість оцінити проблемні зони і ретельніше їх пропрацювати.

Апаратний масаж дозволяє підтримувати тіло в необхідному тонусі, замінивши виснажливі години спортивних тренувань, на розслаблюючу процедуру перебування в стані релаксу. Застосування апаратного масажу дозволяє:
 — отримати ефективний результат за короткий час;
 — забезпечити постійні параметри впливу (сила, частота, швидкість, глибина);
 — повністю усунути людський фактор.

В ProfiHands запропновані наступні види апаратного масажу: вукуумний, вакуумно-ролековий, кавітація, RF-ліфтинг.

Вакуумний масаж нагадує лікування за допомогою медичних «баночок». За допомогою спеціальної маніпули відбувається підтягування шкіри в насадку, всмоктування. Таким чином стимулюється виведення продуктів розпаду, поліпшується мікроциркуляція клітин крові до тканин, лімфодренаж, підвищується еластичність та тонус м’язів. ВАЖЛИВО! Вакуумний масаж не рекомендовано виконувати якщо у Вас слабкі стінки судин, варикозне розширення вен чи наявні капілярні сітки. 

Вакуумний масаж варто виконати після процедури кавітації. Можна робити як окрему процедуру загального чи антицелюлітного масажу. Частота виконання вакуумного масажу 1 раз в 2-3дні. Частіше виконувати не рекомендовано. В якості профілактики достатньо робити  1 загальний масаж в 10-14днів.

вакуумний масаж

Вакуумний апарат глибоко  впливає на підшкірний жировий шар, розслабляє м’язи. Один із найбільш безпечних масажів, що надає організму загальнооздоровчий вплив.

Вакуумний масаж показаний при:

 — наявності підшкірних жирових відкладень, набряків;
 — післяпологовому відновному періоді;
 — дистрофічних порушеннях (остеохондроз);
 — м’язових напругах (спазми, судоми).

Даний масаж дозволяє збільшити вміст в тканинах колагенових волокон, зменшити об’єми тіла, підтягнути і відновити еластичність шкіри. Хороший результат можна побачити вже через п’ять сеансів. Більше інформації про вакуумний масаж ProfiHands можна прочитати тут

RFлифтинг киевТеплова процедура RF-ліфтинг  використовується для відновлення щільності шкіри на обличчі, шиї, зоні декольте та тілі. Під впливом температури в 42 градуси стимулюється синтез колагенових і еластанових волокон, розташованих глибоко в підшкірних тканинах. Як результат поліпшується колір шкіри; розгладжуються рельєф; покращується тургор. Результат видно після першого сеансу. 

Процедура РФ-ліфтингу виконується 1 раз в 7-10днів. Курс складається мінімум з 3-х сеансів але не більше ніж вісім процедур. Це безпечна теплова процедура. Виконується під контролем нагріву тіла. Запам’ятайте, ефективним RF-ліфтинг буде лише при 42градусах, не менше і нів’якому разі не більше! Апарат РФ-ліфтингу в ProfiHands оснащений спеціальними датчиками контролю температури. Процедура буде безпечною та ефективною. 

RF-ліфтинг є завершальною процедурою догладу за обличчям чи тілом. Виконається після масажу або процедури СПА-догляду. Вся інформація про РФ-ліфтинг тут

кавитацияКавітація  — ультразвукова безболісна процедура корекції фігури. Дія процедури направлена на руйнування стінок жирових капсул. При проведені кавітації клієнт чує лише легкий періодичний писк у вухах. Жодних больових відчуттівв немає.

Результат кавітації можна побачити уже після першої процедури. Шкіра стає м’якішою, піддатливою, працювати  з жировою тканиною стає набагато легше і результати будуть дуже швидко. Кавітація проводиться 1 раз в 7-10днів. Курс складає в середньому 6 процедур але не більше 8ми. Всі даталі проведеня процедури ультразвукової кавітації в ProfiHands читайте тут

 PROFIHANDS пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта, надає безкоштовні консультації в Києві, хороші ціни. Ми відкорегуємо проблемні ділянки Вашого тіла, усунемо жирові відкладення, допоможемо відновити пружність шкірного покриву, розслабити м’язи, повернути тонус організму.

Запишіться на сеанс апаратного масажу у Киеві за номером  +380963443172