тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Безін’єкційна ручна пластика обличчя

Унікальна техніка комплексу масажів та догляду за обличчям. Це НОВИНКА у сфері догляду за обличчям. Є неповторною методикою, яка дає стійкі результати уже з першої процедури. Включає в себе пластичний масаж обличчя, масаж обличчя Гуаша, альгінатну маску та Beauty-тейпування.Безін’єкційна ручна пластика

Пластичний масаж обличчя виконується руками, по чистій сухій шкірі. Дана техніка масажу є досить глибокою, місцями може викликами легких дискомфорт. Після такого масажу спостерігається сильна гіперемія (почервоніння) шкіри. В процесі масажу приділяється увага шиї та обличчю. Тривалість пластичного масажу обличчя близько 20хвилин.

Наступним етапом є масаж обличчя Гуаша. Це древній китайський масаж, актуальність якого не втрачена по сьогоднішній день. Масаж Гуаша працює не лише по шкірі, а й з підшкірним шаром та м’язами. Для масажу обличчя не використовується масло чи крем. Тривалість такого масажу 20-30хвилин. Детальніше про масаж Гуаша Ви можете прочитати тут.

Пластичній масаж та Гуаша масаж обличчя виконується по чистій сухій шкірі. Дана техніка масажу є повністю безпечною, не викликає висипів та не має комедогенної дії.

Після проведення двох таких активних і глибоких масажів обличчя, враження, ніби щоки «горять». Для заспокоєння шкіри та ще більш глибокої роботи з шкірою обличчя і шиї на обличчя варто нанести альгінатну маску.

В основі альгінатної маски екстракт ламінарії. Маска дуже делікатна та підходить для всіх типів шкіри. Альгінатну маску можна наносити на область очей на губ. Вона гарно зволожує, вирівнює тон шкіри та сприяє розслабленню мімічних заломів. Альгінатна маска наносить на 20-30хвилин.

Завершальним етапом процедури ручної пластики обличчя є beauty-тейпування. Про тейпування більше можна прочитати тут.  При процедурі ручної пластики обличчя передбачено тейпування обличчя, шиї, зони декольте. На обличчя тейпи кріпляться на 5-8годин. На зоні декольте можна досити 1-2дні. 

ВАЖЛИВО! Перед зняттям, тейпи варто змочити олією, можна оливковою чи будь якою іншої. Це дозволяє запобігти пошкодження шкіри та уникнути липких залишків тейпу на шкірі. 

В результаті комплексної процедури безін’єкційної пластики обличчя можна спостерігати:Ручная пластика лица

 — Покращення структури шкіри;

 — Зменшення, а часто і зникнення, заломів;

 — Розгладження зморшок;

 — Зменшення набряків;

 — Підтяжка шкіри;

 — Покращення овалу обличчя;

 — Зникнення синців навколо очей;

 — Розгладження рельєфу шкіри;

 — Відновлення тонусу м’язів обличчя.

Дана комплексна процедура повторюється 1 раз в 5 днів. Курс становить 6-12сеансів. Курс виконується 1 раз в рік. Можна підтримувати результат профілактичними процедурами 1 раз в 10-14днів.

Процедура безін’єкційної пластики обличчя майже не має протипоказань. Проте варто утриматися від такого масажу, якщо у Вас є пошкодження шкіри та купероз (капілярні сіточки).

Для запису на сеанс безін’єкційної ручної пластики обличчя зателефонуйте нам +380963443172 або напишіть у формі нижче. Чекаємо зустрічі в ProfiHands!