тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Обгортання Cello Gel в Киеві

 

обертывание cello gel киевОдним з найбільш дієвих методів корекції фігури вважаються гарячі обгортання із застосуванням гелів Cello-gel (STYX Naturcosmetic, Австрійського виробництва). Дана процедура має потужний антицелюлітний ефект і дозволяє досить швидко досягти позитивного результату.

Для тих, хто проводить багато часу за комп’ютером, веде малорухливий спосіб життя, дана процедура просто необхідна. Тому рекомендовано періодично проходити курс гарячих обгортань гелями.

Ефективність цих засобів базується на збалансованому і гармонійному поєднанні ароматичних масел, що володіють активним ліпотічнимангіотонічним, термальним впливом.

Cello-gel

Це серія ефірної косметики, з яскраво вираженим антицелюлітним ефектом. Принцип її дії заснований на комплексному підході для вирішення проблеми целюліту, надмірної ваги і супутніх патологій. При цьому до складу Cello Gel  входять тільки натуральні компоненти, а саме 37 різниї ефірних трав. Гелі не містить консервантів, гормональних і наркотичних компонентів.

cell gel kyiv

Гелі Cello-gel поділяють, залежно від концентрації термоактивних речовин на:

«М’який»
«Середній»
«Сильний»
«Екстра сильний»

Крім перерахованих вище видів гелів, існують також «Центрелла інтенсив» та «З ікрою і неролі». Основними їх відмінностями, від перерахованих вище, є особливості складу і сильніший регенеруючий потенціал. Для тих, хто не любить теплові процедури, можна виконувати холодне обгортання Cello Gel спеціальним холодним гелем. Таке обгортання виконується без термоодіяла.

Періодичність і тривалість курсу обгортань Cello-gel

Рекомендовано проводити курс  від 3 до 12 сеансів. При цьому 3 процедури це мінімум. Середня кількість зазвичай становить 5-8 сеансів, а при особливо важких випадках їх кількість може доходити до 12. При курсі обгортань Cellp Gel STYX Naturcosmetic процедури слід виконувати 1 раз 3-4дні.

Тривалість процедури обгортання 45-75хвилин. Після процедури обгортання бажано виконати загальний або антицелюлітний масаж.  

Періодичність профілактичної антицелюлітної терапії становить 1 раз на місяць, якщо виконувати обгортання і масаж,  та 2 рази на місяць — якщо виконувати лише обгортання.

 

Яких результатів можна досягти при обгортанях Cello-gel?

Після проведення 7-12  обгортань Cello Gel спостерігаються такі результати:
cello-gel обертывания в Киеве— зменшення набряків;
 — часткове або повне позбавлення від целюліту;
 — виведення токсинів;
 — нормалізація обміну речовин;
 — зниження маси тіла і об’ємів;
 — омолоджуючий ефект, прискорення регенерації шкіри
 — активізація видільних процесів
 — підвищення еластичності тканин
 — відновлення і нормалізація лімфотоку і мікроциркуляції
 — згладжування стрий
 — відновлення тонусу шкіри
 — підвищення активності організму і поліпшення самопочуття.

Для досягнення максимального ефекту варто дотримуватися ряду рекомендацій:

1.Суворо дотримуватися питного режиму. Передбачає вживання не менше 2-х літрів води на добу. 2/3 денної норми варто випивати до 14:00. 
2.Обмежити в раціоні сіль, солодощі, жири.
3.Відмовитися від алкоголю.
4.Збільшити вживання продуктів, що містять калій.
5.Додати фізичні вправи, групові фізичні заняття чи заняття в спортзалі.

Гарячі обгортання Cello-gel є абсолютно безболісними і високоефективними в боротьбі із зайвими кілограмами, в’ялістю шкіри, очисткою організму. Процедури відмінно поєднуються з різними видами масажу, зокрема з антицелюлітним. Обгортання рекомендовано об’єднувати або проводити по черзі з медовим, вакуумно-ролековим, баночним, моделюючим, Слім масажем чи масажем Гуаша.

Протипоказання до гарячих обгортань Cello-gel

Гарячі обгортання  не рекомендується виконувати в період вагітності чи лактації. Забороною до проведення Cello Gel є наявність захворювання нирок, екземи, загострення запальних процесів в органах малого тазу, ендометріоз, наявність новоутворень, важкі форми захворювань серцево-судинної системи.

При варикозному розширені вен можна виконувати лише обгортання холодним гелем Cello Gel. Таке обгортання зменшує набряки, сприяє зміцненню стінок судин, прискорює лімфоток, звільняє від токсин.

Більше інформації про процедуру обгортання Cello Gel від STYX Naturcosmetic Ви можете дізнатися за тел. +380963443172 або написавши нам.