тел: +38 098 344 31 72 Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 112

 

Депіляція рук

 

Депіляція рук — це процес видалення зростання небажаного волосся з зовнішньої і внутрішньої сторони руки.

Використовувати епіляцію рук можна як чоловікам, так і жінкам. Залежно від складності і густоти волосяного покриву на руках застосовується кілька методів епіляції.

Перед тим як призначити процедуру епіляції рук, слід проконсультуватися у фахівця з метою виявлення протипоказань до проведення певних типів епіляції.

Епіляція рук Київ

Показання:

 

Наявність зростання небажаного волосся на руках

 

Протипоказання:

 

  • Підвищений ріст волосся на руках у зв’язку з гормональними порушеннями
  • Цукровий діабет
  • Всі стадії вагітності і лактація
  • Порушення цілісності шкіри рук (рубці, шрами), в тому числі наявність гнійничкових захворювань
  • Загострення захворювання герпесом
  • Вірусні та інфекційні захворювання
  • Індивідуальна непереносимість компонентів, які використовуються при проведенні епіляції
  • Наявність сонячних опіків шкіри рук, занадто смаглява шкіра

При наявності протипоказань фахівці рекомендують тимчасово утриматися від епіляції.

Важливо: Протягом двох тижнів після епіляції рук шкіру потрібно берегти від прямого впливу сонячних променів.

Основні види епіляції рук Для видалення волосся з поверхні рук використовують такі методи епіляції:

 

Воскова епіляція

 

Для проведення воскової епіляції рук використовують два способи проведення епіляції. Першим з них є видалення небажаного волосся з поверхні рук за допомогою спеціальних воскових смужок, які наносяться на поверхню шкіри й видаляються різким ривком проти напрямку росту волосся. Воскову епіляцію рук за допомогою теплого і гарячого воску проводять на невеликих ділянках шкіри, шляхом нанесення на них тонкого шару воску. Завдяки високій температурі нанесення, віск сприяє розм’якшенню шкіри, тим самим забезпечуючи доступ воскового складу до фолікулярному апарату волоса. Після того, як віск остигає, на його поверхню наносять щільні смужки паперу, і різким ривком знімають їх проти росту волосся. Разом з воском видаляються і небажані волоски з поверхні рук. При застосуванні гарячого воску, після того, як він охолоне, його знімають з поверхні шкіри різким ривком. Разом з воском видаляються і небажані волоски. Воскова епіляція рук — це досить болюча процедура. При проведенні епіляції пошкоджується верхній шар шкіри епідермісу, тому після проведення процедури рекомендується обробляти оброблену ділянку шкіри спеціальним гелем, який допомагає регенерації нових клітин. Ефект від воскової епіляції рук зберігає терміном на 2-4 тижні, після якого процедуру рекомендується повторити.

 

Електроепіляція рук

 

Проводиться дана процедура за допомогою впливу на кожну волосинку невеликого імпульсу струму, який проникаючи вглиб фолікула волоса, утворює невелику спайку, яка запобігає потраплянню в нього поживних речовин. Волос, який залишився без харчування, гине. Проведення електроепіляції може викликати роздратування на шкірі, тому після проведення процедури її поверхню змазується живильним кремом, який заспокоює шкіру і зводить відсоток виникнення побічних ефектів у вигляді підшкірних врослого волосся до мінімуму. Ефект від проведення електроепіляції рук зберігається протягом двох тижнів.

депіляція рук київ

Депіляція рук у Киеві

 

 Використання даного методу епіляції зводиться до застосування спеціальної лазерної установки, яка впливає на фолікул волосся за допомогою лазерного випромінювання, нагріваючи і руйнуючи його. Принцип дії лазерного променя заснований на поглинанні світлової енергії пігментом, який виробляється в шкірі людини (меланін). Після подібної дії колір волосся ставати менш яскравим, волоски стають тоншими і після проведення комплексу процедур зникають зовсім. Фахівці стверджують — процедура лазерної епіляції рук безболісна. Даний вид епіляції дозволяє позбутися небажаного росту волосся в області рук назавжди.

Одним з методів позбавлення від небажаного волосся є їх знебарвлення. Якщо волосся тонке і рідкісні, то даний метод буде найбільш ефективним способом маскування небажаного волосся на руках. Для цілей знебарвлення використовується слабкий розчин перекису водню, який поглинає темний пігмент волоса і робить його більш світлим. Ефект від даної процедури зберігається протягом 3-4 днів.

Шугарінг. Альтернатива воскової епіляції. Цукор, вода, лимонний сік — ось склад суміші для епіляції. Його можна приготувати вдома або придбати вже в готовому вигляді. Потім, використовуючи склад, видалити волосся в напрямку їх росту.

Важливо: Перед тим як призначити процедуру епіляції рук, слід проконсультуватися у фахівця з метою виявлення протипоказань до проведення певних типів епіляції.

 

 

Якщо ви бажаете замовити послугу «Депіляція рук у Киеві» зателефонуйте будь-ласка за номером +380669116448