тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Корегуючі обгортання

Якщо Ви серйозно вирішили зайнятися питанням зовнішнього вигляду, без масажу і обгортань тут ніяк! 

Корегуючі обгортання, тобто ті, що спияють корекції фігури, як правило мають термоактивний вплив. Вони або охолоджують, або розігрівають. Якщо говорити про питання набряків, то звичайно мова піде про холодні обгортання. Як правило, в іх складі є ментол. Такі обгортання зменшують набряки, покращують тонус шкіри, зміцнюють тканини. Корегуючі обгортання

Гарячі обгортання виготовляються з екстракту перцю та імбиря. Вони викликають стабільну гіперемію, тобто почервоніння шкіри. Це відбувається через стимуляцію кровообігу. Гарячі обгортання направлені на розігрів шкіри, покращення живлення клітинок, пришвидшення обміну речовин. Під дією гарячих масок для обгортань, шкіра швидше піддається масажним маніпуляціям, а жирова тканина скоріше перетворюється в м’яку, майже водянисту рідину. Такий результат значно пришвидшує антицелюлітний ефект та сприяє вменшенню ваги і об’ємів.

Є група обгортань, які мають подвійну дію — здатні і охолоджувати, і розігрівати. До такої косметики належать обгортання STYX Naturcosmetic ВІскі-сповивання та Cello Gel

Це косметика, яка має 100% натуральний склад, лише екстракти трав і ефірні масла. Дана торгова марка на ринку з 1975року та має ідеальну репутацію. Є окремі лінійки косметики для роботи з обличчям і тілом. 

Виски обертываниеБільше інформації про процедуру Віскі сповивання Ви можете дізнатися натиснувши тут. 

Процедура Віскі-обгортання майже не має протипоказань. Її можна проводити навіть вагітним жінкам та та в період годування грудю. Обгортанняварто виконувати курсом, мінімум 3 сеанси. Тоді результат сповивання буде стійким і довготривалим.Така процедура чудово працює самостійно але для швидшого ефекту бажано доповнити обгортання антицелюлітним або моделюючим масажем.

Всю інформацію про обгортання Cello Gel можна прочитати тут

Процедура обгортання Cello Gel має активну дію. Після 40-45хв обгортання клієнт відчуває активну пітливість. Таке обгортання має сильну очищуюючу, детокс дію. Рекомендовано проводити 1 сеанс обгортання Cello Gel в місяць для очищення організму. В цілях корекції фігури обгортання Cello Gel варто повторювати двічі на тиждень. Не варто виконувати більше 12ти сеансів. Таку процедуру обгортання ідеально доповнити антицелюлітним масажем. 

Процедура Cello Gel і Віскі сповивання уже давно заполонили серця клієнтів. Обгортання дуже ефективні і результативні. При тому надзвичайно комфортні. Не викликають бажання бігти в душ і змивати з себе маски. 

Дія корегуючих обгортань:

 — стимулювання обміну речовин;

 — зменшення набряків і об’ємів;

 — покращення кровообігу і лімфотоку;

 — покращення тонусу шкіри, зміцнення стінок судин;

 — очищення організму;

 — покращення сну і самопочуття;

 — відновлення пружності і еластичності шкіри;

 — зміцнення імунітету

 — зменшення проявів целюліту;

 — скорочення, у деяких випадках, зникнення стрій (розтяжок).

Не варто робити обгортання, якщо у Вас підвищенний тиск, температура, погане самопочуття. Протипоказані обгортання і при наявності ран, пошкодженнях шкіри. Відмовтеся від будь яких маніпуляцій, якщо маєте онкологічні захворювання чи запалення хронічних хвороб.

Щоб дізнатися більше про коригуючі обгортання Cello Gel чи Віскі сповивання в Києві напишіть нам у ProfiHands або затефонуйте +380963443172