тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Корекція фігури

Питання ідеальних форм завжди хвилювало жіночу половину людства. Чого тільки не доводиться терпіти в такому марафоні: харчування, спорт, косметика, іноді навіть ін’єкції. Проте головним помічником у вирішені цієї задачі є моделюючий або антицелюлітний масаж. Варто зазначити, що питання гладкої, підтянутої шкіри неможливе без інтинсивного масажу.

антицеллюлитный массаж

Які результати очікувати від процедур корекції фігури?

Перш за все, усі процедури, які направлені на корекцію фігури покликані:

 — стимулювати обмін речовин;

 — пришвидшувати виведення токсинів та продуктів обміну;

 — покращувати кровообіг;

 — стимулювати виробництво колагенових і еластинових волокон;

 — покращувати тонус шкіри, відновлювити еластичніть;

 — покращити рельєф і структуру шкіри;

 — зменшити пряви целюліту, апельсинової кірки.

 

 

Що входить до процедур корекції фігури?

В рамках салоних процедур по корекції фігури можна робити масаж, обгортання та апаратні процедури корекції форм. Найпопулярніший метод звичайно ж масаж. Його проводять курсом. В ProfiHands це як правило 10 сеансів але якщо це перший досвід масажу в Вашому житті радимо орієнтуватися на 15-20сеансов. 

Для пришвидшення дії масажу рекомендовано поєднувати його із обгортаннями. На сьогоднійшній день найдієвішими корегуючими обгортаннями є Cello Gel та віскі-сповивання від ТМ STYX Naturcosmetic (Австрія). Більше інформації про обгортання Ви можете знайти тут

Ще одним варіантом пришвидшення і закріплення результатів є апаратні методи корекції фігури. Як показують клінічні дослідження стабільні довготривалі результати дають такі апаратні методики як вакуумний масаж, кавітація, RF-ліфтинг. В ProfiHands є два апарати вакуумного масажу. Один вакумно-ролековий інший РФ-вакуум. Вакуумно-ролековий масаж Перший варіант апарату — це вакуум, який підтягує шкіру та за допомогою ролеків розбиває застійні процеси, стимулюючи лімфоток та кровобіг. 

вакуумний масажПри використані РФ-вакуму шкіра длдатково розігрівавають пластинами RF-ліфтингу. Це дозволяє прогріти шкіру та прискорити дію антицелюлітного масажу. 

Детальний опис апаратних методів коригування тіла можете прочитати тут

Що до методів антицелюлітного масажу тут варіантів доволі багато. Ми в ProfiHands рекомендуємо поєднувати різні види антицелюлітного масажу, оскільки кожен із них має свої особливості. Кожен різновид антицелюлітного масажу направлених в більшій чи меншій мірі на підтяжку шкіри, зменшення об’ємів чи відновлення тонусу шкірного покрову. Тільки поєднавши різні методики можна досягти комплексного стабільного результату. 

У нас в салоні Ви можете спробувати наступні техніки антицелюлітного масажу:

 — медовий масаж;

 — масаж Гуаша;

 — слім масаж;

 — вакуумно-ролековий масаж.

Це далеко не всі можливі різновиди антицелюлітного масажу але, враховуючи досвід роботи з клієнтами, дані техніки масажу є найбільш дієвими. Кожен із перелічених методів масажу ідеально поєднується і доповнюється корегуючим обгортанням.

Якщо Ви не можете обрати масаж сміливо звертайтесь до нас. Готові відповісти на всі Ваші питання за телефоном +380963443172 або залиште свою заявку у формі нижче. До зустрічі в ProfiHands!