тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Креольський масаж

Креольський масаж або масаж бамбуковими паличками. Це досить давня техніка розслаблюючого масажу. Виконується масаж бамбуковими палицями різного діаметру. Розмір залежить він частини тіла, яка масажується. Бамбукові палички можуть бути наповнені крупою, бісером чи мілкими камінчиками або порожні. Якщо палиці наповнені, під час масажу, це створює додаткові вібрації та сприяє швидшому розслабленю.

Креольський загальний масаж тіла бамбуковими паличками чи віниками

Окрім бамбукових паличок для креольського масажу часто використовують бамбукові віники для масажу. За їх допомогою також м’язи також розслаблюються під дією вібрації. Також перед виконанням масажу палиці часто розігрівають. Масаж тоді в рази приємніший, комфортніший та ефективніший.

Показання до масажу:

 — Стабільне нервове напруження

 — Поганий сон

 — Важкість у ногах та інших ділянках тіла

 — Набряклість

 — Бажання розслабитися, переключитися, перезавантажитися

Креольський масаж бамбуковими паличками майже не має протипоказань до виконання. Це є абсолютний релакс масаж. Можна виконувати як окрему процедуру, а можна ним доповнювати чи завершувати загальний масаж тіла. Не варто іти на масаж якщо ви погано себе почуваєте, маєте підвищений тиск чи температуру. Не слід відвідувати будь які види масажу, якщо у вас запальний процес чи загострення хронічних хвороб, особливо органів малого тазу.

Оборудование для масажа

Вам однозначно сподобається креольський масаж, якщо ви любите пробувати щось нове, полюбляєте розслаблюючі і СПА процедури, хочете відпочити і відволіктися від щоденних клопотів. Попередній запис на креольський загальний масаж в ProfiHands обов’язковий.

Креольський масаж бамбуковими паличками можна виконувати локально: зона ніг та сідниць або на все тіло – спина, руки, ноги. Під час масажу багато уваги приділяється ногам. Креольський масаж дуже приємна процедура для завершення дня та особливо приємним буде після дня проведеного на підборах – жінки оцінять!

Тривалість креольського масажу може варіюватися але сеанс триває не менше як пів години. Рекомендуємо бронювати годину/півтори години часу для максимального розслаблення і перезавантаження.

Виконується масаж без масла, по сухому тілу. Можна виконувати по просторому одязі чи легкій простині. Після сеансу загального масажу бажано випити чашку чаю і планувати відпочинок.

Записатися на сеанс масажу можна по тел  +380963443172 або написавши нам у формі нижче. До зустрічі на масажі і пам’ятайте, що Ваше тіло в Profiands!