тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 

Букальний масаж обличчя у Києві

 

Це масаж обличчя який багато кого вводить в шок. Адже частина масажу виконується через ротову порожнину. Але не варто панікувати раніше часу — найбільше уваги приділяється роботі зі щоками, за зоною поза зубами робота не ведеться! 

Букальний (інтеоральний) масаж

Букальний, або як його ще називають інтеоральний, масаж обличчя походить з Франції та останіми роками набув шаленої популярності, а це ще раз підтверджує його ефективність. Цей масаж включає пропрацювання всього обличчя: зони лобу, очей, щік, підборіддя, шиї. 

Триває букальний масаж від 45хв. Перший масаж триває трохи менше часу, щоб обличчя підготувати. Повторні масажі тривають до години. 

Показання до масажу:
  • -втрата тонусу шкіри, птоз
  • -тьмяна, в’яла шкіра
  • -мімічні зморшки
  • -скулові м’язові спазми

 

Інтеоральний масаж починається з очищення шкіри та розігріву м’язів обличчя. Спочатку працюємо з зоною лобу та очей. Потім зі щоками і підборіддям. Це чудово розігріває і готує шкіру та м’язи до наступного етапу — внутрішньоротового масажу. 

Букальний масаж не варто виконувати якщо активізувалися висипання на обличчі, маєте ранки в ротовій порожнині, хворієте на стоматит чи інші хронічні захворювання ротової порожнини або на днях відвідували стоматолога. 

Букальний (інтеоральний) масажПісля першого візиту можете відчувати легкий дискомфорт на наступний день після процедури. Це є нормальною реакцією та не повинно спричинити ніяких серйозних наслідків. Букальний масаж варто виконувати не частіше 1 разу в 5 днів, можна 1 раз на тиждень. Курс процедур складає 6-8 сеансів. Після проходження курс його варто повторити через 10-14міс чи проводити підтримуєчі сеанси 1 раз в 2 тижні. 

Результат масажу обличчя можете помітити уже після першого сеансу. Шкіра вигдядає відпочившою, сяє красою, обличчя підтягнуте, сходять набряки. Триває такий ефект доволі довго, проте для підтримки результату важливо пройти курс процедур та не нехтувати порадами з дотримання домашнього догляду.

Ви неодмінно оціните такий масаж, просто запишіться і спробуйте!

 

Щоб уточнити подробиці масажу або замовити подаруковий сертифікат зателефонуйте +380963443172 Або напишіть нам у формі нижче чи в соціальних мережах. До зустрічі в ProfiHands!