тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 

МАСАЖ ГУАША 

масаж Гуаша Київ, масаж гуаша в києвіМасаж Гуаша в Киеві

А Ви чули про китайську медицину і їх дивовижну техніку масажу? Салон краси та здоров`я PROFIHANDS запрошує Вас на сеанси масажу Гуаша в Києві. Дивовижна техніка, завдяки якій ви відчуєте, як ваш організм буквально оновлюється.

Китайський масаж Гуаша, Київ

Древній масаж Гуаша прийшов до нас з Китаю. Перші згадки були знайдені в книзі «Коментарі до літописів Весни і осені», що датується 550 р до н.е. Для виконання використовується суміш масел, а також спеціальна пластина, схожа на скребок, виконана з нефриту, дерева або рогу буйвола.

Китайський масаж Гуаша дослівно перекладається так: гуа — «скребти в одному напрямку», «ша» — «погане, неправильне». Впливаючи на певні точки, відбувається рефлекторне роздратування, яке викликає потужний імпульс у організмі.

В результаті цього в організмі запускаються природні відновлювальні та обмінні процеси, тканини регенеруються, відбувається лімфодренаж та кровообіг.

Китайський масаж Гуаша: показання до проведення
 — простудні захворювання;
 — головні болі;
 — порушення рухливості суглобів;
 — спазми і болі в м’язах;
 — спайки;
 — порушення кровообігу в кінцівках;
 — остеохондроз;
 — проблеми з кишечником;
 — жіночі захворювання;
 — нервове збудження, безсоння.

Як бачите, для проведення цього виду масажу є маса показань. Більш того, пройшовши курс, можна позбутися декількох зайвих кілограмів, за рахунок поліпшення обміну речовин.

Методика виконання

При проведенні китайського масажу Гуаша використовуються 3 методи:

Се-гуа — швидкі рухи з сильним натиском (метод «видалення надлишку»).
Бу-гуа — повільні рухи зі слабким натиском (тонізуючий масаж).
Пінь-бу пінь-се — середня швидкість і середній тиск. 

Китайський масаж спини Гуаша

Масаж проводиться по основних меридіанах або сухожилях. Напрями руху скребка відповідають напрямку току лімфи в організмі. Це дозволяє не лише зняти спазми і зажими, а й покращити лімфоток та забезпечити пришвидшеня обміну речовин та зняття набряків. Якщо якась половина тіла більш спазмована чи травмована, масаж Гуаша починається із здоровішої половини спини. 

В результаті впливу  масажна зона сильно червоніє, людина може відчувати печіння. Потім на шкірі проявляються плями — «ша»; так проявляють себе застійні процеси.

Після масажу спина буде вся в слідах схожих на  синці, але при частому питтю води протягом 2-3 днів все зійде. Після сеансу масажу Гуаша спини спочатку Ви відчуєте легкість, а потім сильну втому, як після сильних фізичних навантажень.

 Дія на організм:

масаж гуаша в Киеві

 — Розширення судин
 — Детоксикація організму, виведення шлаків
 — Зняття спазмів, знеболювання
 — Поліпшення роботи лімфатичної системи
 — Усунення набряків
 — Регенерація клітин
 — Запуск обмінних процесів в організмі.
 — Потужний косметологічний ефект.
 — Поліпшення імунітету.

У процедури є ряд протипоказань:

 — рани на шкірі;
 — гіперчутливість шкіри;
 — виражене варикозне розширення вен;
 — серцево-судинні захворювання;
 — тромбоцитопенія;
 — онкологічне захворювання;
 — гострі психічні розлади;
 — критичні дні;
 — вагітність та період лактації;
 — стан наркотичного і алкогольного сп’яніння.

Скільки необхідно сеансів?
Курс масажу Гуаша включає в себе від 10 до 20 сеансів, залежно від проблеми. В тиждень проводиться не більше 2 сеансів. Для досягнення максимального ефекту оздоровлення курс варто проходити хоча б раз на рік.

Запис на масаж Гуаша на Олімпійській в Києві

масаж гуаша київНаш майстер у салоні PROFIHANDS володіє технікою на відмінно — приходьте до нас і довіртеся професіоналу, щоб випробувати на собі давньокитайські методики оздоровлення. Впевнені, Ви будете здивовані ефектом!

Гуаша — це і інтенсивний вплив на організм, тому масаж (в тому числі, лікувальний, косметичний і профілактичний) виконується з обережністю.  Уважно підбирають масло і пластини (скребки) для Гуаша. Ціна на такі вироби в магазинах відрізняється. Орієнтуватися слід не на вартість, а на сертифікати. Деякі імітації натурального каменю або мідних сплавів містять шкідливі для організму добавки. Масло для Гуаша не повинне містити токсичних компонентів. Ознака натурального складу — наявність осаду на дні ємкості. Звертаємо увагу на умови зберігання (потрібно уникати прямого впливу ультрафіолету, витримувати температурний режим).

Більше інформації про масаж Гуаша Ви можете дізнатися за телефоном: +380963443172  Зустрінемося на сеансі масажу Гуаша в ProfiHands!