тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 Масаж обличчя Гуаша

Масаж обличчя Гуаша в Києві є одним із найдієвіших і найбільш результативних. Виконується такий масаж спеціальними скребками. Спочатку їх виготовляли тільки з рогу буйвола. На сьогоднішній день альтернатив багато. Найпопулярнішими матеріалами для скребків Гуаша залишається ріг, а також дерево та нефритовий камінь.

Масаж Гуаша

Сеанс масажу триває близько 30 хвилин. Загалом масаж дуже комфортний але іноді трапляються больові зони. Це свідчить про спазми та мімічні заломи. Після 1-3 сеансів такого більше не повториться. Масаж стає приємним і, як правило, всі засинають під час сеансу.

Дія масажу Гуаша направлена на:

— Покращення кровообігу

— Стимулювання виробництва колагену та еластину в клітинах

— Поліпшення кольору обличчя

— Зменшення набряків

— Розгладження зморшок

— Зникнеггя мімічних заломів

— Розгладження рельєфу та тону шкіри

guasha

Після масажу Гуаша відчувається натягнутість шкіри, тонус. Можна спостерігати почервоніння шкіри, адже процедура направлена на покращення кровообігу, а значить викликає гіперемію. Ефект «рожевих щічок» проходить через 15-30хвилин.

Для заспокоєння поверхні шкіри рекомендовано завершити сеанс масажу альгінатною маскою. Це дозволить продовжити та доповнити дію масажу Гуаша.

Масаж Гуаша рекомендую робити курсом: 7-10сеансів через день. Далі підтримуючі сеанси 1 раз в тиждень. Результати масажу зможете побачити уже після першого сеансу.

Не варто нехтувати протипоказаннями до масажу. Масаж Гуаша не варто робити якщо є пошкодження цілісності шкіри, висипи, герпес. При наявності куперозу масаж Гуаша також протипоказаний. Утриматися від масажу варто при високій температурі, запальних процесах в організмі, поганому самопочутті.

Цей масаж важко порівняти по відчуттях з іншими масажами обличчя. Краще один раз спробувати.

Для отримання консультацій та більш детальній інформації про масаж Гуаша в ProfiHands Ви завжди можете зателефонувати за номером +380963443172 або написати нам.