тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Масаж спини у Києві

Один із найзатребуваніших масажей на сьогоднішній день! Адже малорухливий спосіб життя, постійна робота за комп’ютером, постійні поїздки за кермом дають про себе знати і нагадують про себе болями в спині.

Масаж спини Київ

Масаж спини допомагає вирішити наступні проблеми:

 — Постійні чи періодичні головні болі

 — Сонливість, відсутність енергії та сил будь що робити

 — Болі в різних ділянках спини

 — Чутливий, поганий сон

 — Синдром «кам’яних» плечей

 — Оніміння пальців рук

В ProfiHands ми не ділимо масаж спини на різні відділи, у нас ви не знайдете масаж поясничного чи грудного відділу. Лише загальний масаж всієї спини. Оскільки наше тіло при великих навантаженнях на певні м’язи компенсує його на інші м’язові ділянки, важливим етапом масажу є пропрацювання усіх м’язів. Ідеально буде провести загальний масаж тіла. Якщо ви вирішили робити масаж локально, тільки працювати зі спиною, не нехтуйте курсом масажу.

Чому важливо провести курс масажу?

Опираючись на курс масажу в 10 сеансів, які варто робити через день, необхідно задуматися про звичку! Так так, звичку яка виробляється у нас за 21 день і це науково підтверджений факт! Під час проведення сеансу масажу лімфатична система починає працювати швидше, активізується також кровообіг. Усі процеси життєдіяльності в клітинах шкіри пришвидшуються, метаболізм проходить швидше, розслаблюються м’язи, покращується самопочуття клієнта.

масаж спини профи хендс

Масаж спини на сьогоднішній день є важливим моментом контролю здоров’я. Усі страхові поліси включають в пакет обслуговування курс масажу. Тому, якщо у Вас оформлений поліс страхування здоров’я не забудьте раз в рік зателефонувати і «пожалітися» на болі в спині. Вас повинні направити на курс, це 10 сеансів. Рекомендуємо одразу розписати усі сеанси, адже підібрати зручний час для візитів масажного кабінету може бути проблематично.

Протипоказання до масажу:

 — погане самопочуття, підвищений тиск, висока температура тіла;

 — порізи, пошкодження шкіри;

 — шкірні захворювання, висипи, грибкові захворювання;

 — онкологічні захворювання;

 — запалення хронічних хвороб.

Будьте готові, що перші масажі спини можуть бути доволі болючі. На наступний день після масажу можете відчувати крепатуру – біль у м’язах, ніби після активного тренування. Насправді, після масажу, як і після тренування, в м’язах активізується процес виділення молочно-кислої кислоти. Це процес відновлення метаболізму. Лише трішечки терпіння і часу та Ваша спина буде здорова.

Для запису на сеанс масажу спини зателефонуйте нам +380963443172 або залиште заявку у формі нижче. Чекаємо зустрічі на масажі в ProfiHands!