тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Масаж стоп

Тайський масаж стоп — старовинна техніка стимулювання біологічно активних точок, тобто проекції органів і систем людського тіла (рефлексотерапія стоп) та є невід’ємною частиною тайської медицини. Стопа, як і долоня та вушна раковина, справжній пульт управління для всіх внутрішніх органів. Існує більше 72 000 нервових закінчень на кожній стопі, які тісно пов’язані з головним та спинним мозком. На стопі знаходяться рефлекторні точки, які відповідають усім залозам, всім органам і усім частинам тіла. Взаємодіючи з ними, масажист м’яко та ефективно налагоджує роботу всього організму. Під час масажу стоп відбувається стимуляція всіх життєво важливих органів. І як результат — всі системи організму приходять в гармонійний енергетичний баланс. Досягається надзвичайно глибока релаксація та відчуття повного комфорту. 

тійський масаж стоп

Масаж стоп:

 — відновлює сили клієнта;

 — покращує кровообіг;

 — розслаблює суглоби;

 — покращує рухливість суглобів стопи;

 — розігріває і розслаблює стопи;

 — заспокоює клієнта;

 — вирівнює потоки енергії в репродуктивній системі і в органах нижньої частини тіла;

 — покращує відчуття при ходьбі;

 — стимулює потоки енергії в стопи;

 — створює у клієнта приємне відчуття розслабленості.

В ProfiHands тайський масаж стоп виконаємо на масажній кушетці, клієнт лежить на спині. Масаж займає 60хвилин. ПІд час масажу особливу увагу приділяємо також м’язам і зв’язкам гомілки, оскільки вони потерпають від щоденних навантажень. 

Основні прийоми: напискання на стопи руками, пальцями та спеціальним дерев’яним масажером, стискання стоп, витягування пальців, натискання на пальці зверху на внизу, натискання на міжсуглобні області стопи, масаж ікроножного м’язу, переднього великого гомілкового м’язу, ахілового сухожилля та колінного суглобу. 

Під час масажу стоп, при натискані на рефлексогені точки, нерідко можна спостерігати ущільнення більшого чи меншого розміру.: так звані осередки відкладення солей, зокрема кристалів сечової кислоти та інших шлаків і продуктів обміну. 

масаж стоп

Як з’являються ці відкладення? Вони виникають виключно на ділянках з порушеним кровообігом. Подібно тому, як бурхливий потік захоплює за собою каміння, так при хорошому кровообігу ні в кровоносних судих, ні в з’єднувальній тканині не затримуються шлаки. Якщо річка несе при цьому мало води, в неї не вистачить сил захопити всі нечистоти за собою і вони залишаться лежати на дні. Точнісінько так само, при поганому кровообігу шлаки і токсини затримуються в таких місцях та виникають ущільнення. 

В залежності від величини ущільнення відбувається в більшій чи меншій мірі порушеня кровотоку рефлекторно пов’язаного с цією зоною органу. Таким чином, виникає динамічний взаємозв’язок між органом і рефлекторною зоною, що підтверджує їх взаємну залежність. 

Під час масажу стоп масажист пропрацьовує енергетичні канали стопи, щоб «розігріти» ногу, підготувати стопу до роботи. Цю процедуру можна порівняти з мануальним масажем — спочатку масажист розігріває спину и тільки після цього приступає безпосередньо до маніпуляцій. 

Протипоказання до масажу стоп:

 — підвищений артеріальний тиск;

 — підвищена температура тіла;

 — запалення органів видільної системи;

 — запальні процеси жіночих статевих органів;

 — грибкові захворювання шкіри;

 — поранення, порушення цілісності шкіри;

Не нехтуйте протипоказаннями, здоров’я перш за все!

Щоб дізнатися подробиці про тайський масаж стоп або записатися на сеанс зателефонуйте нам +380963443172 Чекаємо на зустріч в ProfiHands!