тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Масаж

Масаж — це один із самих древніх методів впливу на організм, задля його оновлення, озровлення та лікування. Масаж розвивався в двох різних напрямках : східному та європейському. Східні методики як правило більш довготривалі, м’якіші, часто супроводжуються ефірними маслами та травами. Європейські методики масажу займають менше часу. Вона поділяються на окремі частини тіла, наприклад масаж спини, рук, ніг… Східні масажні методики працюють одразу з усім тілом та, часто,обличчям.

У нас в ProfіHands Ви знайдете масаж до душі. Наші спеціалісти володіють найбільш дієвими видами масажу та обгортань. 

Можете бути впевнені, для кожного ми підберемо найдієвіші процедури! 

МасажМасаж рекомендовано робити курсом. Курс масажу складається із 10 сеансів. Проводити сеанси потрібно з періодичністю через день, можна 1 раз в 2-3 дні. Рекомендовано витримати режим через день. Одразу поясню чому курс це 10 сеансів: виходячи из формування звички — 21 день — варто зробити 10 процедур для активізації обмінних процесів та закріплення процесу реабілітації. Це не означає, що більше масажей робити не можна. Навпаки, якщо Ви відчуваєте, що тіло не достатньо розслаблене, зробіть декілька додаткових сеансів. 

Курс масажів проводиться 1 раз в рік. Якщо у Вас сидяча робота або багато часу доводиться стояти на ногах, то краще проводити курс 2 рази на рік. 

Види масажу.

Можна виділити багато видів і підвидів масажу. Зокрема, варто виділити наступні, наприклад, масажі тіла та обличчя. Як на мене, масаж обличчя це взагалі окрема тема. Дуже багато видів масажу існує і кожен має свою направленість. Всі вони різні по відчуттям і дії. Детальніше про масажі обличчя можете прочитати тут. У розділі «Масаж обличчя» зібрані найбільш дієві методи масажу, які найбільше подобаються клієнтам ProfiHands. Проте це далеко не всі можливі варіанти масажу. 

Масажі тіла можна поділити на оздоровчі (часто називають лікувальні), розслабляючі та моделюючі. Далі розберемо кожен вид масажів. Оздоровчі масажі направлені на роботу із зажимами, спазмами, проблемними, часто болючими, участками тіла. За допомогою оздоровчого масажу можна:

 — розслабити тіло;

 — позбутися періодичних і хронічних болей;

 — покращити сон;

 — позбутися набряків, прискорити лімфоток і кровообіг;

 — покращати тонус шкіри.

Оздоровний масаж можна виконувати локально але краще працювати обдазу із усім тілом. Із усіма видами оздоровчого масажу Ви можете познайомити в розділі «Оздоровчий масаж».

Оздоровительный массаж Розслабляючий масаж є більш повільним і приємним. Якщо Ви не терпимі до болю, краще віддати перевагу таком виду масажу. Розслабляючим масажем часто доповнюють SPA-догляди за тілом. ВІн напрвленй на:

 — розслаблення м’язів і центральної нервової системи;

 — покращення лімфотоку, зняття набряків;

 — відновлення, перезарядки організму;

 — це чудова антистрес процедура!

Під час розслабляючого масажу використовують розслабляюче аромамасло. Можна виконувати масаж за допомогою масажної свічки. Часто  розслаблюючий масаж довнюють масажем стоп чи обличчя.

Моделюючий масаж виконується з цілю корекції фігури і форм. При моделюючому масажі активна робота проводится з усіма проблемними ділянками тіла, як правило це живіт, бедра, сідниці, низ  спини, предпліччя. Масаж досить агресивний, пешрі сеанси можуть бути болючі. Іноді бувають синці при перших процедурах масажу.

Антицелюлітний масаж входить до моделюючого масажу але виконується локально. При антицелюлітному масажі робота ведеться з пердньою і задньою поверхнею бедер, сідницями, низом спини та животом.  Найдієвіші методи антицелюлітного масажу описані в даному розділі. Будьте готові до того, що перші сеанси досить неприємні і можуть залишатися синці. 

Результат моделюючого масажу:

 — підтяжка шкіри, відновлення тонусу;

 — зменшення проявів целюліту, згладження рельєфу шкіри;

 — відновлення лімфотоку, покращення кровообігу в проблемних зонах;

 — покращення кольору шкіри, відновлення здорового тону. 

Курс моделюючого чи антицелюлітного масажу займає мінімум 10  сеансів. Але якщо Ви вперше вирішити зайнятися корекцієї фігури, можливо доведеться провести 15, а то і 20 сеансів. Такі масажі чудово комбінуються з корегуючими обгортанями та дають в комплексі швидші і стійкіші результати. 

масаж стопКрім описаних вище масажів, варто виділити окремо масаж стоп. В ProfiHands ми виконуємо масаж стоп за тайською схемою. Робота з ножками ведеться на протязі 60 хвилин! Масаж являється холістичним, тобто працює з усім тілом, оскільки на стопах зосередженя усі нервові закінчення. 

Детальний опис тайського масажу стоп і його дія на організм описана тут

Як бачите, видів масажу є дуже багато. Якщо Ви не знаете, що обрати просто зателефонуйте нам. Ми обов’язково підкажемо та допоможемо з вибором. 

Усі питання можете задати по телефону  +380963443172 або напишіть питання у формі нижче.

ProfiHands