тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Медовий масаж

Медовий масажОдин із найдревніших видів масажу. Медовий масаж робили ще Клеопатрі. Він є дуже дієвим, проте радимо робити його після 4-5 сеансу в курсі антицелюлітного масажу. Починати курс корегуючого масажу краще з вакуумного чи вакуумно-ролекового масажу. Такий масаж швидше нормалізує лімфоток та знімає набряки, сильніше активізує видільну систему.

Основна ж дія медового антицелюлітного масажу – це підтяжка шкіри та відновлення тонусу, пружності шкірного покрову. Уже після першого сеансу можна помітити гарні результати.

Для виконання масажу використовується чистий мед. В роботі я використовую не свіжий мед, а який має сахарну структуру – засахарився. Це дозволяє, окрім масажу та розігріву шкіри, зробити легкий пілінг. Різновид меду може бути будь яким, головне зручність у роботі, можна використовувати мед із побажань клієнта.

 

Медовий антицелюлітний масаж допомагає:

 — Покращити ліфоток і кровообіг;

 — Поліпшити тонус шкіри, підвищити тургор;

 — Згладати рельєф шкіри;

 — Повернути пружність шкіри;

 — Покращити м’язовий тонус.

Масаж виконується хлопковими рухами – «відриванням» долоні від тіла. Напрям роботи знизу вгору. Направляємо лімфу згідно лімфотоку тіла. Тривалість масажу може бути різна. Це залежить від частини тіла, де виконується процедура – руки, ноги, спина; від консистенції меду; від температури тіла і приміщення. Процедура завершується тоді, коли мед набуває білуватого кольору та стає густим.

Медовий масаж живота в ProfiHands ми не виконуємо. Адже внутрішні органи досить близько, а масаж може бути доволі агресивним. Під час медового антицелюлітного масажу зону живота пропрацьовуємо вакуумом або руками.

Медовий масаж

Протипоказання до масажу:

 — Індивідуальна непереносимість

 — Травми на шкірі, опіки, порізи

 — Купероз та варикозне розширення вен

 — Алергічні висипи

 — Запальні процеси в організмі

Масаж можна виконувати через день. Оптимальний курс від 10 сеансів але якщо Ви вперше вирішили робити антицелюлітний масаж тоді розраховуйте на 15-20сеансів. Радимо чергувати медовий масаж з іншими видами антицелюлітного масажу для досягнення максимального ефекту та доповнити масаж корегуючими обгортаннями такими як Віскі-сповивання та Cello Gel.

Під час курсу масажу не забувайте витримувати водний баланс – 1,5-2л води на добу. Кава і чай не рахуються! Та дотримуватися режиму харчування: 3 прийоми їжі та 2 перекуси. Рекомендації щодо харчування Ви можете отримати на масажі, проконсультувавшись із спеціалістом ProfiHands.

 

Для запису на сеанс зателефонуте нам +380963443172 До зустрічі в ProfiHands!