тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Ручний масаж обличчя включає в себе 2 види масажу:

 

Міоліфтинговий масаж обличчя

Міоліфтинговий масаж — це ручний масаж обличчя, який базується на опрацюванні усіх шарів шкіри та м’язів. Являється комбінованою технікою іспанського хіромасажу(ручного масажу). Техніка ідеально скомбінована Денисом Демідовим та являється його унікальною методикою масажу обличчя.

Окрім обличчя, під час міоліфтингового масажу, багато уваги приділяється шиї, плечам та рукам. Міоліфтинговий масаж являється холістичним(комплексним), тобто працює з усім тілом.

Ручний масаж обличчя

Міоліфтинговий масаж вирішує наступні проблеми:

— Лімфодренаж

— Ліфтинг

— Птоз

— Зморшки

— Релакс

Сеанс міоліфтингового масажу включає в себе 6 блоків: сполучно-тканинний, седативний (розслабляючий), лімфодренажний, м’язовий, термальний, периорбітальний. Перший блок має рефлексологічний вплив на сполучну тканину через вегетативну нервову систему.  Таким чином ми:

— Покращуємо метаболізм тканин;

— Стимулюємо виробництво фібробластами колагенових і еластичних волокон, тобто зміцнюємо шкіру;

— Виконуємо лімфодренаж;

— Відновлюємо трофіку при проблемі трійчастого нерва, післяопераційного та післяінсультаційного періоду;

— Зменшуємо головний біль різного характеру.

Розслаблюючий блок здійснює седативну дію на центральну нервову систему. Блок має подвійну спрямованість: рознесення масажного засобу і розслаблення клієнта.

Лімфодренажний блок виконується за методом Еміля Воддера засновника лімфодренажу. Дає протинабряковий ефект і покращує роботу лімфатичної системи.

Четвертий м’язовий блок працює в трьох напрямках, враховуючи вік, наявність стресів та птоз:

— М’язове розслаблення

— М’язова трофіка

— М’язова тонізація

Техніка побудована на глибокому локальному розминані, стимулюючи процеси мікроциркуляції. Таким чином відновлюємо тонус основних м’язових груп, що утворюють м’язовий каркас клієнта, і як результат – видимий ліфтинговий ефект.

П’ятий дермальний блок тонізує дерму, усуває та зменшує зморшки.

Периорбітальний шостий блок працює з областю чола і очей (усуває зморшки, проводиться активна робота з повіками та дренаж).

В залежності від бажаного результату блоки можна змінювати та комбінувати. Найбільшою популярністю в міоліфтинговому масажі користуються наступні протоколи: розслаблюючий, лімфодренажний, ліфтинговий та сереній.

 

Чого очікувати після масажу обличчя?Миолифтинговый массаж лица

— Ліфтинг, пружність, еластичність шкіри;

— Ліквідація птозу;

— Зняття набряку;

— Розслаблення м’язове та психоемоційне;

— Ліквідація та зменшення зморшок;

— Корегування овалу обличчя;

— Зняття нервової напруги;

— Поліпшення та вирівнювання тону шкіри.

Міоліфтинговий масаж обличчя в Києві є доволі популярною процедурою. Саме у нас в ProfiHands Ви можете спробувати данний масаж обличчя, який виконується за протоком автора методики.

Міолфітинговий масаж рекомендовано виконувати курсом 8-15сеансів 1раз в 2-3дні. Підтримуючі сеанси масажу варто робитии1 раз в 7-10днів або повторити курс через рік.

Лімфатичний масаж обличчя у Києві

Універсальна техніка масажу, яка підійде для будь якого віку! Лімфатичний масаж це повністю ручна техніка масажу. Під час масажу пропрацьовається зона декольте, шиї, плечей та звичайно ж обличчя. Такий масаж має сильну протинабрякову дію. Ведеться робота з лімфатичними вузлами.

Техніка виконання масажу дуже м’яка і приємна, як правило, клієнти солодко засинають під повільне ковзання пальців по обличчю. Дію масажу можна оцінити одразу після першого сеансу. Найчастіше клієнти говорять: «Після масажу ніби відкрилися очі.», а ще посмішка до вух від задоволення!

Ручний масаж обличчя

Показання для лімфатичного масажу обличчя:

— Вікові зміни шкіри обличчя та зони декольте;

— Зниження тонусу шкіри;

— Втрата еластичності шкіри;

— Погіршення кольору обличчя;

— Перші мімічні зморшки;

— «Гусячі лапки» на зоні навколо очей;

— Набряки, мішки, синці під очима;

— Застійні явища в тканинах;

— Втрата контуру овалу обличчя;

— Постакне;

— Друге підборіддя;

— Брили.

Для оздоровчого догляду рекомендовано курс 4 сеанси на місяць (1сеанс в тиждень). Для інтенсивного догляду (наприклад, після тривалого перериву) 1 сеанс в 3-4 дні. Курс лімфатичного масажу необхідний для закріплення тривалого позитвого ефекту масажу.

Лімфатичний масаж ProfiHands починається з очищення шкіри: вмивання і поверхневий пілінг шкіри. В якості пілінгу використовується скраб з часточками фруктових кислот. Після ретельного очищення на шкіру наноситься сироватка та масажний засіб для масажу. Як правило це масло для обличчя, гель чи крем-масло.

Лімфатичний масаж займає близько години часу. Найбільше уваги приділяється звичайно зоні обличчя але про шию, плечі, декольте також не забуваємо. По завершеню масажу залишки масасного засобу змиваються, а на шкіру наноситься сироватка, по типу шкіри, крем під очі та денний крем для обличчя з SPF-фактором.

 

Протипоказання для масажу:

face massage

— Гнійні ураження, рани, порізи, тріщини, подряпини, опіки, герпес

— Обширні запальні процеси

— Хронічний дерматоз

— Грибкові захворювання шкіри

— Тонкі судини, купероз, дистонія

— Висока температура

— Алергічні висипи

— Запалення лицевого нерва

— Великі родимки, бородавки

Не нехтуйте протипоказаннями, перш за все — це Ваше здоров’я!

Якщо у Вас залишися запитання, зателефонуйте нам +380963443172 Чекаємо на зустріч у ProfiHands!