тел: +38 098 344 31 72 Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 112

Міоліфтинговий масаж

 

Міоліфтинговий масаж — це ручний масаж обличчя, який базується на опрацюванні усіх шарів шкіри та м’язів. Являється комбінованою технікою іспанського хіромасажу(ручного масажу). Техніка ідеально скомбінована Денисом Демідовим та являється його унікальною методикою масажу обличчя.

Окрім обличчя, під час міоліфтингового масажу, багато уваги приділяється шиї, плечам та рукам. Міоліфтинговий масаж являється холістичним(комплексним), тобто працює з усім тілом.

Міоліфтинговий масаж

Міоліфтинговий масаж вирішує наступні проблеми:

 — Лімфодренаж

 — Ліфтинг

 — Птоз

 — Зморшки

 — Релакс

Сеанс міоліфтингового масажу включає в себе 6 блоків: сполучно-тканинний, седативний (розслабляючий), лімфодренажний, м’язовий, термальний, периорбітальний. Перший блок має рефлексологічний вплив на сполучну тканину через вегетативну нервову систему.  Таким чином ми:

 — Покращуємо метаболізм тканин;

 — Стимулюємо виробництво фібробластами колагенових і еластичних волокон, тобто зміцнюємо шкіру;

 — Виконуємо лімфодренаж;

 — Відновлюємо трофіку при проблемі трійчастого нерва, післяопераційного та післяінсультаційного періоду;

 — Зменшуємо головний біль різного характеру.

Розслаблюючий блок здійснює седативну дію на центральну нервову систему. Блок має подвійну спрямованість: рознесення масажного засобу і розслаблення клієнта.

Лімфодренажний блок виконується за методом Еміля Воддера засновника лімфодренажу. Дає протинабряковий ефект і покращує роботу лімфатичної системи.

Четвертий м’язовий блок працює в трьох напрямках, враховуючи вік, наявність стресів та птоз:

 — М’язове розслаблення

 — М’язова трофіка

 — М’язова тонізація

Техніка побудована на глибокому локальному розминані, стимулюючи процеси мікроциркуляції. Таким чином відновлюємо тонус основних м’язових груп, що утворюють м’язовий каркас клієнта, і як результат – видимий ліфтинговий ефект.

П’ятий дермальний блок тонізує дерму, усуває та зменшує зморшки.

Периорбітальний шостий блок працює з областю чола і очей (усуває зморшки, проводиться активна робота з повіками та дренаж).

В залежності від бажаного результату блоки можна змінювати та комбінувати. Найбільшою популярністю в міоліфтинговому масажі користуються наступні протоколи: розслаблюючий, лімфодренажний, ліфтинговий та сереній.

 

Чого очікувати після масажу обличчя?Миолифтинговый массаж лица

 — Ліфтинг, пружність, еластичність шкіри;

 — Ліквідація птозу;

 — Зняття набряку;

 — Розслаблення м’язове та психоемоційне;

 — Ліквідація та зменшення зморшок;

 — Корегування овалу обличчя;

 — Зняття нервової напруги;

 — Поліпшення та вирівнювання тону шкіри.

Міоліфтинговий масаж обличчя в Києві є доволі популярною процедурою. Саме у нас в ProfiHands Ви можете спробувати данний масаж обличчя, який виконується за протоком автора методики.

Міолфітинговий масаж рекомендовано виконувати курсом 8-15сеансів 1раз в 2-3дні. Підтримуючі сеанси масажу варто робитии1 раз в 7-10днів або повторити курс через рік.

 

Якщо у Вас залишися запитання, зателефонуйте нам +380983443172 Чекаємо на зустріч у ProfiHands!