тел: +38 098 344 31 72 Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 112

 

Обгортання водоростями та глиною

 
 

Види обгортання

Існує два основні різновиди застосування водоростей з глиною в якості обгортання: гарячі обгортання та холодні обгортання.

обгортання глиною, водоростямиГаряче обгортання

Гаряче обгортання з білою глиною та екстрактом перцю більш інтенсивно впливає на целюліт і втрату ваги, що досягається «ефектом сауни».

Завдяки розпарюванню розширюються кровоносні і лімфатичні судини, кров циркулює швидше, прискорюється обмін речовин і розщеплення жирів, токсини разом з потом виводяться через пори шкіри.

Такий вид обгортання вибирають, коли головною метою є втрата у вазі або зменшення «апельсинової кірки». Але будьте обережні — гарячі обгортання протипоказані при наявності капіляних сіток та варикозному розширені вен.

Холодне обгортання

Холодне обгортання з ламінарією, глиною і екстрактом ментолу має розслабляючу, протинабркову та загальнозміцнюючу дію. Обгортання холодною глиною підійде для тих, хто страждая систематичними набряками, має схильність до варикозного розширення вен. 

Обгортяння блакитною глиною покращує тонус шкіри, поліпшує імунітет, стимулює зменшення об’єму. Процедура дуже комфортна. Рекомендована в літній час. Має тривалий охолоджуючий ефект.

Етапи проведення обгортання:

1. Скрабування — проводиться пілінг всього тіла. В якості пілінгу використавується сольовий або сольово-сахарний скраб. Скрабуються руки, спина, передня та задня поверхня ніг, живіт.

2. Після скрабування рекомендовано провести сеанс загального масажу.

3. В залежності від масажного засобу варто провести повторне скрабування або очищення шкіри.

4. Наступним етапом є нанесення маски на тіло. Маска для обгортання підбирається в залежності від особистих побажань та бажаного ефекту. Найбільш популярними є холодна глина (з ментолом), гаряча глина (з витяжкою перцю) та водорослеве обгортянна з ламінарією та фукусом.

5. Обгортання триває 20-30хвилин. Після цього маска змивається в душі.

6. Завершальним етапом є нанесення після процедурного крему. Крем підбирається в залежності від потреб шкіри.

Курс обгортань

Для отримання помітного ефекту потрібно 8-12 процедур. Обгортання з ламінарією чи глиною не проводяться щодня. Виберіть графік через день або через два дні. Можна чергувати холодне і гаряче обгортання.

Якщо Ви націлені на корекцію фігури та коригування поверхні шкіри такі обгортання краще проводити після сеансу масажу. Це дозволить продовжити дію масажу та забезпечити терапевтичну дію для шкіри.

 

Протипоказання до процедури обгортання:

обгортання водоростями київ

 — критичні дні;

 — пошкодження цілісності шкіри;

 — наявність шкірних захворювань;

 — варикозне розширення вен, підвищений тиск (для гарячого обгортання);

 — індивідуальна непереносимість компонентів обгортання;

 — підвищена температура, запальні процеси в організмі.

Також варто звернути увагу на показання до холодного та гарячого обгортання. Холодне обгортання підійде тим, хто хоче зменшити об’єми, зняти набряки, поліпшити імунітет, зміцнити стінки судин.

Гаряче обгортання слід вибрати тим, хто націлений на антицелюлітну роботу. Гаряче обгортання посилює кровообіг, стимулює виведення токсинів, має розігріваючу дію. Зверніть увагу, що гаряче обгорання продовжує розігрівати шкіру навіть після змивання маски в душі. Термальний ефект триває близько 20-30хвилин.

 

Для запису на процедуру обгортання водоростями у Киеві телефонуйте   +380983443172