тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Оздоровчий масаж тіла

Давайте розберемося, що ж таке масаж і чому він оздоровчий. Отже масаж — це комплекс прийомів мануальної взаємодії рук чи апаратів  з тілом, з метою лікування і профілактики захворювань. Массаж допомагає зняти спазм, нервову напругу, пришвидшити обмін речовин та посприяти лікуваню нашого тіла. Залежно від техніки масажу та цілі масажні прийоми можуть бути повільні, розслабляючі, приємні або навпаки доволі різкі, глибокі, інколи навіть болючі.

Общий массажПід дією масажу обмін речовин пришвидшується. Активізується лімфоток та кровообіг. Це сприяє виведеню зайвої рідини з тіла, організм очищується, підвищується імунітет. Сеанс оздоровчого масажу, як правило, триває півтори години. За цей час масажист пропроцьовує зону спини, рук, ніг і, обов’язково, зону живота.

Для чого потрібно робити масаж?

Загальний масаж тіла направлений на:

 — пришвидшення обмінних процесів;

 — сприяння оздоровленю і відновленю тіла;

 — зняття спазмів, зажимів;

 — мінімізація больових відчутів;

 — відновлення, покращеня сну;

 — розслаблення нервової системи.

Оздоровчий масаж тіла бажано робити курсом 10 сеансів. Процедури проводяться чере день. Зазвичай курс масажу займає 3 тижні, тобто 21 день. За чей час в організмі виникає звичкка працювати активніше, швидше. Цього часу достатньо, щоб пропрацювати спазмовані, сильно зажаті м’язи та тригерні точки.  Тригерні точки — це зони з відчутними ділянками напруги (гіпертонусом) у м’язах. При продавлювані таких точок часто виникають різкі больові відчуття але така процедура необідна. При надавлювані тригерних точок стимулюється кровобіг у найбільш проблемних місцях.  Больові відчуття швидко проходять, м’язи наповнюються теплом, тіло розслабляється. 

Окрім оздоровчого масажу виділяють категорію спортивного масажу тіла. На відміну від першого, спортивний масаж тіла більш інтенсивний і глибший по своїй дії. Спортивний масаж підійде людям, які активно займаються спортом або мають, навпаки, малорухливий спосіб життя. При наявності глибоких спазмів рекомендуємо обрати спортивний масаж тіла або спини в ProfiHands. 

послуги масажу у киевіПротипоказання до масажу

 — Підвищений або понежиний артеріальний тиск;

 — Підвищена температура тіла;

 — Хворобливий стан, знесилення, запалення хронічних хвороб;

 — Наявність новоутворень;

 — Онкологічні захворювання;

 — Наявність відкритих ран, порушеня цілісності шкіри;

 — Запальні процеси органів малого тазу.

Пам’ятайте, оздоровчий масаж не лікує, як і будь який масаж, він направлений на відновлення і стимуляцію роботи Вашого організму. Ваше тіло самостійно себе лікує але через занадто активний ритм життя не встигає реабілітуватися. Масаж цьому сприяє. 

 

Більше інформації про особливості оздоровчого масажу тіла можете дізнатися зателефонувавши нам +380963443172 або написавши у формі нижче.