тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Моделюючий тайський Слім масаж

Один із популярних видів тайського масажу – слім-масаж (антицелюлітна техніка тайського масажу). Це неперевершена по своїй ефективності техніка, яка дозволяє в короткий термін досягти значних результатів по корекції фігури.

Слім масажСпеціальні техніки, розроблені тайцями, дозволяють зменшити об’єм талії, зробити живіт більш плоским, позбавити від целюліту на сідницях, зробити шкіру більш пружною та підтягнутою. Підсилюють дію масажу спеціальні масажні масла та креми, які зроблені на основі цитрусових.

Найбільш ефективним слім-масаж вважається для усунення целюлітних зон, зменшення об’ємів підшкірного жирового шару, очищення організму шляхом виведення шлаків, покращення кровообігу тканин і органів, зміцнення стінок венозних судин, зменшення набряків.

За відгуками клієнтів, уже після першого сеансу помітно зниження набряків тканин, явне зменшення відкладень целюліту та зменшення об’ємів талії і сідниць уже після перших сеансів слім-масажу на 2-3см. Після масажу клієнти почувають себе ніби після активних фізичних навантажень в тренажерному залі.

Результат тайського антицелюлітного масажу вразить Вас!

 — Жирові відкладення зменшення природнім шляхом

 — Зменшення об’ємів відбувається дуже швидко

 — В подальшому не відбувається різкого набору ваги

 — Шкіра підтягується та стає більш еластичною та пружною.

Слім-масаж допомагає досягти таких результатів:

 — Дуже швидко побороти целюліт

 — Очистити організм від шлаків та токсинів

 — Знизити набряки

 — Покращити лімфоток та кровообіг

 — Зміцнити стінки судин

 — Знизити апетит

 — Відкорегувати об’єми талії, сідниць, живота

 — Підвищити еластичність шкіри

 — Покращити м’язовий тонус

Слім масаж

Техніка виконання слім-масажу.

Слім-масаж являється однією із кращих практик, які виконуються з цілю корекції фігури в Києві. Його особливістю рахується, що для взаємодії з підшкірно-жировою складкою використовують гребні та тильну сторону кулаків і суглобів великих пальців. Серії комбінованих прийомів включають в себе різкі скиди зі складки жирової тканини, перескоки, чим досягається певний віброефект, покращується лімфоток тканин та одночасно досягається безболісна дія та підтяжка.

Масажист може працювати з окремою ділянкою тіла чи повністю з усім організмом. Ми в ProfiHands рекомендуємо проводити загальний масаж тіла для досягнення стабільнішого ефекту. Якщо є певна проблемна зона, наприклад, руки, живіт, сідниці, коліна – то таким ділянкам масажист приділяє більше уваги.

Сеанс може тривати від 15хвилин до години, а то і півтори. Це залежить виключно від індивідуальних особливостей клієнта.

В залежності від цілей та величини проблеми сеанс слім-масаж варто проводити два-три рази на тиждень. Можна чередувати з іншим видом корегую чого антицелюлітного масажу.

Щоб дізнатися більше інформації чи записатися на сеанс зателефонуйте нам +380963443172 Або залиште Вашу заявку у формі нижче.