тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Обгортання та SPA-послуги

 

Думаю варто почати з того, що таке SPA? І так «Sаnitas pro Aqua» (SPA) в перекладі з латині «Здоров’я через воду». Під поняттям СПА розуміють комплекс оздоровчих процедур з використанням води, глини, водоростей, цілючих трав і ефірних масел. ТОбто SPA-процедури направлені на покращення стану здоров’я, відновлення шкіри та омолодження організму.

spa

СПА ритуали є максимально розслабляючими. Часто, під час процедури, використовують аромамасла та аромасвічки. Бажано уникнути яскравого освітлення та шуму. 

SPA-догляд за тілом це в першу чергу антистрес-процедура. Якщо ви втомилися від постійного нервового напруження, то ця процедура точно для Вас!

SPA догляд за тілом починається із скрабування тіла. Пілінг починається із спини, рук, ніг. Далі клієнт повертається на спину і проводиться скрабування передньої поверхні ніг та області живота. Залишки скрабу ретельно змиваються, за бажанням клієнта можна прийняти душ. 

Наспупним етапом СПА-ритуалу є масаж. Як правило, проводиться розслабляючий або креольський (бамбуковими паличками) масаж. Тривалість масажу можна обрати. Це може бути одна або півтори години. Під час масажу робота проводиться із спиною, руками, ногами, животом. Можна додати масаж обличчя, голови або стоп.

Після масажу бажано провести повторне скрабування аби очистити шкіру від масажного засобу — крему чи масла. 

Після очищення на шкіру наноситься відповідна маска. Тип маски та її вид попередньо обговорюється з клієнтом. Це залежить від індивідуальних побажань клієнта та від потреб шкіри. Маска наноситься на тіло на 20-30хвилин. Клієнта окутуємо в термоодіяло. Температура підтримується на рівні 30-35 градусів.

Після обгортання клієнта бажано провести в душ або змити залишки обгортання вологим рушником. Завершальним етапом SPA-догляду є нанесення  крему на тіло. Вид крему залежить від типу та потреб шкіри.

Виділяють основні групи обгортань:

krem

 — Корегуючі обгортання

 — Підтягуючі, охолоджуючі обгортання

 — Зволожуючі обгортання

Більше інформації про кожне із обгортань Ви можете дізнатися натиснувши на відповідну групу.

 

Ефект обгортання:

 — зволоження шкіри, покращення зовнішнього вигляду, вирівнювання тону шкіри;

 — очищення та детоксикація організму;

 — пришвидшення обміну речовин;

 — зменшення набряків та сприяння втраті об’ємів;

 — сильний антицелюлітний ефект, пом’якшення жирової тканини;

 — розслаблення організму, покращення психо-емоційного стану;

 — зміцнення імунітету, покращення самопочуття.

СПА-догляд можна і навіть потрібно проводити мінімум раз на місяць. Краще однин раз в 2 тижні. Якщо виконати хоча б невеликий курс процедур — 3 і більше, ефект обгортання буде стійкішим та триватиме довше.

Не варто замовляти процедуру СПА догляду за тілом якщо Ви маєте онкологічні захворювання, підвищений артеріальний тиск, відкриті рани, порізи, хвороби шкіри в активній стадії запалення. Також не бажано винконувати SPA обгортання під час вагітності та годування грудю. 

SPA-догдяд за тілом — це одна із найпопулярніших процедур для замовлення подарункового сертифікату. Набільшою популярність користується протинабрякове та зволожуючеобгортання. Часто доповнюють СПА ритуал креольським масажем замість загального. 

Для замовлення подарунково сертифікату, послуги SPA-догляду за тілом в Києві ProfiHands або щоб дізнатися більше інформації про СПА ритуали подзвоніть нам +380963443172 або напишіть у формі нижче.