тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Спортивний масаж спини

спортивный массаж спиныСпортивний масаж як різновид масажу виник досить давно. Головна його відмінність від звичайного оздоровчого масажу полягає у глибокому пропрацюванні м’язових спазмів та зажимів. Не рідко під час спортивного масажу спини використовують методи стрейчингу, скруток, мануальної терапії. Це дозволяє поглибити роботу масажу та пришвидшити його дію.

Спортивний масаж в першу чергу варто робити людям,які мають регулярні фізичні навантаження – спортсмени, або хто активно почав займатися спортом. Важливо робити масаж, якщо ви не робите заминку та розтягнення після інтенсивного тренування. Також спортивний масаж підійде тим, у кого сильно спазмовані м’язи від відсутності фізичної активності в житті або через мірного навантаження певної групи м’язів. Часто сюди належить шийно-комірцевий відділ із трапецевидним м’язом та поясничний відділ – те, що найбільше страждає при «сидячій» роботі.

Спортивний масаж спини допомагає:

 — Розслабити м’язи, зняти спазми

 — Покращити кровообіг та лімфоток в тканинах

 — Позбавити він оніміння пальців рук

 — Сприяє покращенню сну

 — Позбавляє від регулярних головних болів та болів внизу спини

 — Розслаблює та позбавляє від синдрому «кам’яних плечей»

Спортивний масаж спини можна поєднувати із оздоровчим масажем або виконувати загальний масаж тіла. Як правило це обговорюється з масажистом на сеансі, оскільки кожне тіло має свої індивідуальні особливості та показання до масажу.

Протипоказання до спортивного масажу спини:масаж спини

 — Горстрі вірусні распіраторні захворювання

 — Травми, забиви, переломи

 — Підвищений/понижений артеріальний тиск

 — Підвищена температура тіла

 — Запалення хронічних захворювань

 — Запалення органів малого тазу

 — Алергії, шкірні висипи, дерматит.

Спортивний масаж спини, як і оздоровчий масаж, варто робити курсом. Курс масажу спини в ProfiHands становить 10 сеансів. Виконуються масажі через день, тільки не кожного дня, навіть якщо Ви поспішаєте. Курс варто повторювати 1 раз на рік або проводити підтримуючі сеанси 1 раз в 10-14днів.

Зверніть увагу на те, що якщо Ви маєте поліс страхування здоров’я, то курс масажу спини обов’язково туди входить. Тому не соромтесь зателефонувати в свою страхову компанію і «пожалітися» на болі в спині.

Спортивний масаж частіше обирають чоловіки оскільки, як правило, у них більше м’язової тканини, а промасажувати тіло оздоровчим масажем важче. 

Для запису на сеанс зателефонуйте нам в студію ProfiHands +380963443172  або залиште заявку у формі нижче. Чекаємо на зустріч!