тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Спортивний загальний масаж

загальний масаж тіла київСпортивний масаж тіла – це загальний масаж, який має більш глибоку дію. Він направлений на зняття глибоких спазмів, зажимів. При виконані спортивного масажу найбільше уваги приділяється найбільш затрудженим м’язам. Зазвичай це спина, плечі або ноги, найбільше страждають гомілки.

Загальний спортивний масаж тіла включає роботу зі спиною, ногами, руками та животом. Такий масаж краще виконувати після тренування. Перед тренуванням або важкими фізичними навантаженнями не те щ спортивний, а будь який масаж робити не варто. Адже при масажі м’язи розслабляються, а на тренуваннях ви їх різко навантажуєте. Це може спричинити сильні спазми та ще більше загострити ситуацію.

Кому потрібен спортивний масаж тіла?

 — Якщо ви активно займаєтесь в тренажерному залі і навантажуєте всі групи м’язів

 — Важливо ходити на масаж , якщо ваші тренування кожного дня, Це допоможе качати м’язи, а не «забивати» їх.

 — Якщо у вас малорухливий спосіб життя. Спортивний масаж тіла чи спини допомагає швидше позбутися від токсинів та накопичень солей кальцію.

 — Для людей, які багато часу проводять на ногах або дівчатам, які полюбляють ходити на підборах.

Загальний спортивний масаж варто робити одразу після фізичних навантажень, тренувань. В цілях профілактики загальний масаж варто робити 1 раз в 10-14днів.

Протипоказання для спортивного масажу:загальний спортивний масаж тіла

 — Підвищений артеріальний тиск

 — Висока температура тіла

 — Висипи, подразнення на шкірі

 — Загострення хронічних хвороб

 — Запальні процеси органів малого тазу

 — Онкологічні хвороби пов’язані з лімфатичною системою

 — Наявність травм, розтягнень, переломів

Загальний спортивний масаж має досить глибоку дію. Його важко назвати розслаблюючим. Під час спортивного масажу, найбільш спазмовані ділянки бувають досить болючі. Після масажу відчувається легкість, свобода дії,враження ніби зняли камінь з плечей.

Спортивний масаж потрібен не всім. Якщо ви періодично ходите в зал, навідуєте масажний кабінет – достатньо буде пройти сеанс загального масажу. Він також направлений на зняття спазмів та зажимів але має не настільки глибоку дію. Але вона і не потрібна, якщо Ви за собою слідкуєте.

Для запису на загальний спортивний масаж тіла затефонуйте нам +380963443172 або залиште Вашу заявку у формі нижче. Чекаємо зустрічі у ProfiHands!