тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Ток Сен

 

Ток Сен терапія – північно-тайський масаж, який полягає в простукуванні спеціальними молоточками і паличкою енергетичних ліній сен. «Ток» перекладається як молоточок, «Сен» — лінія, точніше лінія життєвої енергії. Це дуже древня оздоровча практика, вона нараховує понад 4000років.

масаж тіла ток сен, масаж ток сен київ

Молоточок і паличка для простукування виготовлені з натурального дерева. Вони передають енергетику тіла людини разом із глибинною вібрацією від ударів. Вібрації максимально сильно проникають у м’язи і сприяють розслабленню глибоких м’язових шарів та покращюють рухливість і роботу суглобів.

Масаж тіла Ток Сен діє на:

 — Енергетичні лінії – меридіани

 — Біологічно активні точки

 — М’язи та фасції

 — Нервові закінчення

 — Внутрішні органи

 — Лімфатичну систему

 — Серцево-судинну систему

 — Опорно-руховий апарат.

Виділяють три основні види масажу Ток Сен: оздоровчий, тонізуючий, розслаблюючий. Різниця полягає в силі виконані масажу та інтенсивності простукування. Після тривалого перериву між масажами та сильно спазмованих м’язах по завершеню сеансу масажу спини чи тіла, Ви можете відчувати крипатуру. Це нормально! І свідчить лише про сильно зажаті тканини. Уже після 2-4х масажів ніякого дискомфорту не виникатиме.

Частота виконання масажу Ток Сен залежить виключно від вас. Даний вид масажу можна робити хоч кожного дня. Перші сеанси проводяться не частіше ніж проходить крипатура від масажу. Це стосується виключно оздоровчого масажу Ток Сен.

Показання до масажу тіла Ток Сен:массаж ток сен киев, масаж ток сен

 — Сильно спазмовані та зажаті м’язи

 — Нервове перенапруження, гіпертонус нервової системи та м’язової

 — Залишковий кашель після трахеїтів, бронхітів, запалень дихальних шляхів

 — Гіпертонус м’язів пов’язаний із інтенсивними тренуваннями.

 — Інші м’язові спазми та спазми нервових закінчень.

Масаж Ток Сен майже немає протипоказань, окрім загальних протипоказань до будь яких видів масажів чи маніпуляції з тілом. Масаж орієнтований на відчуття клієнта, він не викликає різких больових відчуттів чи сильного дискомфорту. Притуплена біль може відчуватися лише на ділянках із сильно зажатими м’язами.

Масаж Ток Сен є унікальним по своїм відчуттям. Його краще один раз спробувати, ніж сто разів про нього почути та побачити. Масаж з древніх часів виконували виключно чоловіки. Нехай пробачать мене всі масажисти-жінки але підтримую це на всі 100%! Сама психологія роботи чоловіків і жінок різна. Нажаль жінкам природно все ускладнювати, а масаж Ток Сен цього не терпить. Суть масажу заклечається в ретельному монотонному простукуванні, нажаль мало хто з жінок може виконати масаж професійно. Тому пропоную залишити цю нішу виключно за чоловіками, їм це вдається краще!

 

Для запису на сеанс зателефонуйте нам +380963443172 або залиште заявку у формі нижче. До зустрічі на масажі в ProfiHands!