тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Ультразвукова кавітація

кавітація у Києві, кавітація тілаКавітація — це не просто ще один спосіб позбутися від зайвої ваги, це практично ліпосакція, але без хірургічного втручання, тобто без операції.

Ефект кавітації створюється завдяки низькочастотних ультразвуковим хвилям, які й руйнують жирові клітини за допомогою вібрації мікроскопічних бульбашок. Збільшуючись в розмірах ці бульбашки, буквально розривають стінки жирових клітин,  вміст яких виходить в лімфу.

В основі фізіологічної дії ультразвукової кавітації лежать три основних фактора: механічний, фізико-хімічний та тепловий. Механічна дія ультразвуку забезпечується змінним акустичним тиском і полягає у вібро-мікромасажі тканин на клітинному  і субклітинному рівні, підвищенні приникності тканинних мембран.

Фізико-хімічна дія ультразвуку полягає у застосувані механічної енергії, що викликає в тканинах організму механічний резонанс. Під його дією прискорюється рух молекул та пришвидшується їх розпад на іони. Настає місцева стимуляція фізико-хімічних та біохімічних процесів у тканинах, активізується обмін речовин.

Теплова дія при невелькій інтенсивності ультразвуку виражена не сильно. Вона виникає в результаті трансформації механічної енергії в теплову. 

Дія всіх трьох факторів тісно пов’язана і часто переплітається. Під впливом ультразвуку виникають внутрішньоклітинні мікропотоки. Вони стимулюють функції клітинних елементів і клітини в цілому. 

вакуумный массаж

Показання до процедури:

 — надлишкові жирові відкладення в проблемних зонах;

 — виражений целюліт;

 — наявність ліпом — підшкірних жировиків;

 — корекція дефектів після неякісно проведеної ліпосакції.

Проблемними зонами найчастіше є живіт, бока,бедра, сідниці. Нерідко на спині, голенях і руках за необхідності, також виконується кавітація. Зони, на яких при жодних обставинах не виконується кавітація — це обличчя, шия, пахви, підколінна чашечка, область паху, слизові оболочки і дялянки уражені варикозним розширенням вен

Кавітація впливає тільки на структуру жирових клітин, завдяки її специфічності, в той час як інші клітини залишаються несхильними до дії ультразвуку.

Переваги кавітації:

 — безоперационная ліпосакція
 — швидкий результат
 — відсутність травм і періоду реабілітації
 — довготривалість досягнутого результату
 — відсутність естетичних дефектів (провалів шкіри, горбистості, синців і больових відчуттів)

Протипоказання кавітації:

 — вагітність
 — остеопороз
 — цукровий діабет
 — онкологічні захворювання
 — деякі серцево-судинні захворювання (гіпертонія, флебіти, крихкість судин і ін.)
 — шкірні захворювання, дерматити
 — ниркова або печінкова недостатність
 — наявність металевих імплантатів
Ефект від кавітації можна бачити вже провівши 3-4 сеанси. Після процедури можна відразу ж повернутися до звичайного ритму життя, так як післяпоцедурного відновлення не потрібно.

Тривалість самої процедури кавітації — 20-40 хвилин, що залежить від площі впливу. Потім проводиться загальний чи локальний масаж або пресотерапія, яка обов’язкова, так як дозволяє запустити лімфатичну систему та пришвидшити лімфоток.

Щоб записатися на процедуру кавітації у Києві в студію масажу ProfiHands зателефонуйте нам +380963443172  До зустрічі на масажі!