тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Вакуумний RF массаж у Киеві

 

ВАКУУМНИЙ RF MACAЖ — одна з найбільш затребуваних процедур, що користується великим попитом у наших клієнтів. 

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
Наш апарат включає в себе найбільш затребувані на сьогоднішній день методики: біполярний RF- ліфтинг, вакуумно — щипковий масаж і діод-лазерне терапевтичне випромінювання блакитного кольору.
Три прогресивних методики, чудово зарекомендували себе в косметології окремо, впливають на шкіру одночасно, доповнюючи і підсилюючи терапевтичну дію один одного, завдяки чому можна добитися справді хірургічних результатів:

Чіткий овал
поліпшення якості шкіри
здоровий колір обличчя
боротьба з набряком і пастозністю тканин.

Біполярна RF-енергія для активізації структурної реорганізації шкіри за рахунок вироблення нового колагену — запуск потужного ліфтингу шкіри;
Вакуум, покращує дренажну функцію організму і мікроциркуляцію — зменшує набряклість, нормалізує кровотік, посилює дію радіочастотного ліфтингу;
Діод-лазерне терапевтичне випромінювання має гармонізують, протизапальну і протективного дією на шкіру і судини.

ПРИНЦИП ДІЇ

RF — імпульси, проходячи через тканини і зустрічаючи опір, викликають розігрів тканинних структур до 65С, зокрема, колагену і еластину, які мають білкову природу. Білок, як відомо, згортається і твердне при термічному впливі. Так і молекули колагену згортаються в щільні спіралі, забезпечуючи шкірі потужний ліфтинг-ефект. Вакуумної-щипковий масажер покращує лімфодренаж, а діод-лазерне терапевтичне випромінювання заспокоює шкіру. Ви відчуєте ніби мільйони маленьких пальчиків роблять Вам масаж.

ПРИНЦИП ДІЇ RF + ВАКУУМ

Естетичний вигляд нашої шкіри — багатокомпонентне поняття і залежить від стану, епідермісу, дерми, підшкірно-жирової клітковини і м’язів. Дане твердження може бути відмінно продемонстровано на прикладі роботи апарату, адже завдяки поєднанню даних методик досягається багаторівнева робота з кожним з перерахованих компонентів.
Метод корекції естетичних змін шкіри за допомогою радіохвильової терапії дозволений до застосування і також з успіхом застосовується в Європі і США, залишаючись однією з найбільш затребуваних апаратних методик роботи з особою і тілом.
Причиною такого широкого довіри до методу є не тільки його висока ефективність, але і безпека.

ПОКАЗАННЯ

Вікові зміни обличчя і тіла;
Набряклість обличчя;
Грижа верхнього і нижнього віка;
В’ялість шкіри;
Друге підборіддя;
Глибокі і мімічні зморшки;
Знижений тургор і тонус шкіри;
Результати, яких досягають за допомогою процедур: 

Зменшення судинних проявів на обличчі;
Ліфтинг зон шиї, декольте і тіла;
Зменшення глибоких і мімічних зморшок;
Поліпшення тонусу і тургору шкіри;
Зняття набряклості;
Корекція овалу обличчя;
Зменшення гриж верхнього і нижнього віка.
Крім того, що дана процедура дуже приємна і розслаблююча, відразу після неї Ви побачите результат. Щоб домогтися більш стійкого і вираженого результату, ми радимо пройти курс процедур (від 5 до 10 індивідуально) і дотримуватися рекомендацій Вашого косметолога по догляду за шкірою.

ПРОПИПОКАЗАННЯ:

кардіостимулятор
непереносимість струму
Вагітність і період лактації
Імплант в зоні впливу
Онкологія
Порушення цілісного покриву шкіри

Для того щоб записатися на процедуру RF масажу у Киеві або отримати консультацію, дзвоніть:

+380963443172