тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Вакуумно-роликовий масаж

Масаж, який зарекомендував себе як ефективна та результативна процедура. Вакуумно-роликовий масаж уже давно відомий та на сьогоднішній день має безліч аналогів. Проте класику ніхто не відміняв!

вакуумно-роликовый массаж? вакуумний масаж

Походить вакуумно-роликовий масаж від ручного баночного масажу, який виконується силіконовими чи скляними банками. Силу всмоктування при баночному масажі контролює виключно масажист. Такий спосіб масажування важко проконтролювати. Глибина та сила роботи може бути різною на окремих ділянках тіла. Апарат вакуумно-роликового масажу суттєво спростив роботу в напряму контролю сили виконання процедури. Потужність вакууму виставляється на початку роботи апарату та в процесі масажу може змінюватися, враховуючи чутливість ділянки та об’єм роботи.

 

Окрім контролю сили виконання під час масажу апарат вакуумно-роликового масажу має насадки, які не просто всмоктують шкіру, а ще і додатково масажують робочу область спеціальними металевими чи силіконовими роликами. Розмір насадок різний, це дозволяє пропрацювати повністю все тіло і навіть обличчя.

Вакуумно-роликовий масаж допомагає:

 — Покращити тонус шкіри

 — Зняти набряки

 — Зменшити прояви целюліту

 — Розслабити спазмовані та зажаті м’язи

 — Покращити лімфоток та кровообіг

 — Викликає гіперемію (сильний приток крові), що сприяє покращенню обміну речовин та очищенню організму від шлаків.

Вакуумно-роликовий масаж в ProfiHands виконують на різних ділянках тіла. Це може бути масаж спини, рук, ніг, антицелюлітний масаж і навіть обличчя.

Окрім вакуумно-роликового масажу в ProfiHands є ще один різновид вакуумного масажу – вакуумний RF масаж. Це спеціальна маніпула на апараті PX7000+, яка дозволяє одночасно пропрацювати певну ділянку тіла вакуумним масажем та паралельно прогріти пластинами РФ-ліфтингу. Прогрів робить масаж більш ефективним та результативним.

Вакуумний масаж має протипоказання:

 — Доброякісні пухлини, гемангіоми;

вакуумний рф масаж

 — Грижі;

 — Шкірні захворювання;

 — Запалення лімфатичних вузлів;

 — Запалення вен, тромбофлебіт;

 — Порушення цілісності шкіри;

 — Злоякісні пухлини;

 — Вагітність;

 — Перші дні менструального циклу;

 — Будь які інфекційні захворювання;

 — Печінкова чи серцева недостатність;

 — Ендокринні захворювання.

За годину до масажу не варто їсти. Бажано випити перед процедурою склянку води. По завершенню масажу одразу їсти не бажано, краще годинку зачекати.

Курс вакуумного чи вакуумно-роликового масажу складає 10 сеансів. Ідеальним буде графік відвідувань через 1-2дні. Іноді курс триває довше, це залежить від індивідуальних особливостей організму та запиту клієнта.

Для запису на процедуру напишіть нам у формі нижче або зателефонуйте +380963443172