тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 

Віскі обгортання

 

 

Виски обертывание

Одразу зауважу, що назва процедури жодним чином не пов’язане з алкоголем. Віскі сповивання STYX Naturcosmetic у Киеві є виключно косметичним обгортанням на основі ефірних олій.

Настільки звучну назву було дано йому через неймовірну ейфорію, яка настає після процедури. Відчуття схожі як після келиху віскі. 

Подібна реакція викликана впливом ефірних масел, які використовуються при обгортані. У складі віскі лосьйонів більше 250 різних ефірних трав.

Віскі обгортання — це методика, яка передбачає нанесення на шкіру особливих косметологічних препаратів. Засоби підбираються виходячи з індивідуальних особливостей та побажань клієнта. Надалі тіло замотується еластичними бинтами, змоченими спеціальним лосьйоном.

Проведення процедури Віскі-сповивання починається з нанесення захисного крему на зони великих лімфатичних вузлів, а також, при пошкодженях цілісності шкірного покрову, на області подряпин. Локально, на проблемні зони, наносяться гелі для підсилення дії обгортання — корсети-підкладки. Наприклад, гель холод-жар, для активної антицелюлітної дії чи гель для вен, для зменшення набряку та зміцнення стінок судин.

Потім на тіло наноситься олія, яка буде посилювати трофіку тканин, покращувати емоційний психологічний стан клієнта. Олія підбирається залежно від потріб шкіри. Це може бути антицелюлітна олія, лимонна, трояндова, апельсинова. Властивості обговорюються та підбираються індивідуально під кожного клієнта.

Наступним етапом є замотування клієнта в спеціальні бандажні бинти. Їх попередню просочують лосьйоном. Лосьйон також підбирається особисто.

Під час процедури тіло розігрівається на декілька градусів, що сприяє розчепленю підшкірного жиру та зменшенню об’ємів, а як наслідок — зниження ваги. Завдяки ВІСКІ обгортаню обмін речовин прискорюється, зайва вода і шлаки виводяться з організму.

Залежно від потреб і бажаного результату клієнта обирається лосьйон для сповивання:

 — З водоростями

 — З квітами гіркого апельсину

 — З водоростями і квітами апельсину

 — З ікрою та зеленим чаєм

 — Цинтела-інтенсив

 — Льодяний льсьйон

 — Азия з гінго білома, женьшенем та ехінацеєю.

Процедура триває 45-60 хвилин. Після цього бинти акуратно знімаються. На тіло  наноситься крем, який бажано змити лише через 6-8 годин після проведення обгортання. Привабливі ціни на обгортання STYX та гарні результати уже з першого сеансу робить дану процедуру затребуваною.

Всі препарати, які використовуються під час процедури, виготовлені на натуральній основі і не здатні заподіяти шкоди організму людини. Ефірні олії отримують шляхом натурального віджиму рослин, виключаючи термічну обробку. Це дозволяє зберегти всі вітаміни і корисні мікроелементи в первозданому вигляді.

Віскі обгортання STYX в Києві

Процедара має низку позитивних ефектів:

 — підвищення тонусу і пружності шкіри;

 — тонізація організму;

 — протизапальна терапія;

 — зміцнення м’язового корсету;

 — усунення дряблості та скорочення стрий (розтяжок);

 — стабільне зниження ваги;

 — нормалізація роботи надниркових залоз, нормалізація менструального циклу;

 — стимулює виведення токсинів і продуктів застою та обміну речовин;

 — липолітична дія, зменшення набряків;

 — зміцнення стінок судин, зменшення проявів варикозного розширення вен;

 — зниження апетиту

Обгортання Стікс розраховані на самостійну роботу але їх завжди можна доповнити і підсилити  масажем. Від цього залежить ціна програми. Найкраще скомбінувати процедуру з моделюючим масажем або замовити антицелюлітний масаж. Дуже полюбляють клієнти масаж Гуаша після термоактивних обгортань.

Обгортання бажано проводити курсом 8-12 сеансів. Мінімальний курс 3 сеанси. Це забезпечує стійкий ефект!

Ви можете самостійно переконатися в тому, що косметика для тіла STYX Naturcosmetic та Віскі сповивання приносить лише позитивні емоції, розслаблює тіло, робить його більш привабливим. Чекаємо Вас!

Нагадуємо, що процедуру Віскі обгортання можна замовити на подарунок в якості подарункового сертифікату або спробувати самому!:)

Замовити послугу чи дізнатися про Віскі-обгортання більше, Ви можете написавши нам або затефонувавши за номером: +380963443172