тел: +38 098 344 31 72 Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 112

 

Вітамінне (зволожуюче) обгортання

 
 

Витаминное обёртывание киевУ величезному арсеналі засобів і методів догляду за тілом, починаючи від різноманітних масажних технік і закінчуючи використанням апаратів останнього покоління, важливе місце займають обгортання. Це ефективна і затребувана в салоні ProfiHands процедура, яка виконується з метою корекції фігури або зволоження, відновлення тонусу, покращення структури шкіри. Залежно від інгредієнів, типу обгортання і кількості процедур підбирається індивідуальну програму для кожного клієнта.

Процедура вітамінного обгортання найбільш затребувана в якості подаруку на день народження чи будь-яке інше свято. Подарунковий сертифікат на SPA-послуги в Киеві включае в себе скраб, масаж, маску та крем для тіла.

На відміну від інших, вітамінне (або зволожуюче) обгортання, завдяки своїм унікальним властивостям і впливу, займає гідне місце серед SPA-процедур. Завдяки вітамінному обгортанню поліпшується кровообіг, оптимізується діяльність потових і сальних залоз, шкіра стає гладкою, пружною та зволоженою. Ефект від цієї процедури частково можна порівняти з повним оновленням, переродженням і перезарядкою.

 

Інгредієнти для обгортання

Подарунковий сертифікат на масаж

Для проведення СПА-догляду із використанням вітамінних масок входять компоненти з  великою кількість органічних кислот, вітаміну C, а також вітаміни групи B, PP, A, йод, мікроелементи (K, Ca, Cu, Mg, Mn, Zn).  Активні речовини сприяють виведенню з організму шлаків і токсинів. Мікроелементи живлять шкіру, насичують, стимулюють вироблення колагенових волокон та еластину.

Наявність у складі масок фруктових кислот сприяє пом’якшенню шкіри та регенерації тканин.

 

Як робити вітамінне (зволожуюче) обгортання?

Процедура зволожуючого обгортання починається із скрабування тіла. В якості скрабу використовуються сольові і сольово-цукрові суміші. Часто до їх складу входять фруктові кислоти для пом’якшення шкіри та розширення пор. 

Після ретельного скрабування залишки пілінгу змиваються або витираються вологим одноразовим рушником. За бажанням клієнта, наступним етапом є масаж. Рекомендовано провести сеанс загального масажу. 

Після масажу на тіло наноситься вітамінна маска, (підбирається індивідуально на процедурі, залежно від побажань клієнта). Тривалість процедури обгортання 20-30хвилин. Весь цей час клієнт лежить в теплому термоодіялі за комфортної температери 30градусів. 

По завершеню обгортання, залишки маски змиваються в душі або знімаються вологим рушником. На шкіру наноситься післяпроцедурний крем. 

Процедуру SPA-догляду можна поєднати із масажем обличчя або тайським масажем ступнів. Сеанси чудово доповнюють одна одну. У нашому салоні ProfiHands є можливість виконати масаж обличчя і стоп одночасно в чотири руки.

Результати обгортання:

 — зволоження шкіри

 — відновлення тонусу та пружності

 — гладкий і м’який шкірний покров

 — зменшення набряків

 — покращення лімфотоку та кровообігу

 — гарне самопочуття та міцний сон

В салоні PROFIHANDS  є можливість замовлення послуги SPA-догляду за тілом. Більше інформаціїї про обгортання можете дізнатися зателефонувавши нам +380983443172

Вітамінне обгортання