тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 

Зволожуюче обгортання — EXUDATION

 
 

Витаминное обёртывание киевУ величезному арсеналі засобів і методів догляду за тілом, починаючи від різноманітних масажних технік і закінчуючи використанням апаратів останнього покоління, важливе місце займають обгортання. Це ефективна і затребувана в салоні ProfiHands процедура, яка виконується з метою зволоження, відновлення тонусу, покращення структури шкіри. Залежно від типу шкіри коригуємо кількость процедур та підбираємо індивідуальну програму для кожного клієнта.

Процедура Exudadion найбільш затребувана в якості подаруку на день народження чи будь-яке інше свято. Подарунковий сертифікат на послуги обгортання в Киеві включа’ в себе скраб, масаж, маску та крем для тіла.

На відміну від інших,  зволожуюче обгортання, завдяки своїм унікальним властивостям і впливу, займає гідне місце серед SPA-процедур. Завдяки зволожуючому обгортанню поліпшується кровообіг, оптимізується діяльність потових і сальних залоз, шкіра стає гладкою, пружною та зволоженою. Ефект від цієї процедури частково можна порівняти з повним оновленням, переродженням і перезарядкою.

 

Інгредієнти для обгортання

Подарунковий сертифікат на масаж

Для проведення СПА-догляду із використанням маски Exudation входять компоненти з  великою кількість органічних кислот, вітаміну C, а також вітаміни групи B, PP, A, йод, мікроелементи (K, Ca, Cu, Mg, Mn, Zn).  Активні речовини сприяють виведенню з організму шлаків і токсинів. Мікроелементи живлять шкіру, насичують, стимулюють вироблення колагенових волокон та еластину.

Наявність у складі масок фруктових кислот сприяє пом’якшенню шкіри та регенерації тканин.

 

Як робити зволожуюче обгортання?

Процедура зволожуючого обгортання починається із скрабування тіла. В якості скрабу використовуються сольові і сольово-цукрові суміші. Часто до їх складу входять фруктові кислоти для пом’якшення шкіри та розширення пор. 

Після ретельного скрабування залишки пілінгу змиваються або витираються вологим одноразовим рушником. За бажанням клієнта, наступним етапом є масаж. Рекомендовано провести сеанс загального масажу. 

Після масажу на тіло наноситься вітамінна ампула та маска глибокого насичення шкіри. Тривалість процедури обгортання 30-40хвилин. Весь цей час клієнт лежить в теплому термоодіялі за комфортної температери 35-40градусів. 

По завершеню обгортання, залишки маски змиваються  вологим рушником. На шкіру наноситься післяпроцедурний крем. 

Процедуру обгортання можна поєднати із масажем обличчя або тайським масажем ступнів. Сеанси чудово доповнюють одна одну. У нашому салоні ProfiHands є можливість виконати масаж обличчя і стоп одночасно в чотири руки.

Результати обгортання:

 — зволоження шкіри

 — відновлення тонусу та пружності

 — гладкий і м’який шкірний покров

 — зменшення набряків

 — покращення лімфотоку та кровообігу

 — гарне самопочуття та міцний сон

В салоні PROFIHANDS  є можливість замовлення послуги SPA-догляду за тілом. Більше інформаціїї про обгортання можете дізнатися зателефонувавши нам +380963443172

Exudation зволожуюче обгортання