тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

 

ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ ТІЛА

Загальний масаж включає в себе обробку абсолютно всіх ділянок тіла: спина, руки, ноги, живіт. Масажні руху відрізняються в залежності від цілей проведення самої масажної терапії. Найголовніше, що ця процедура приводить Ваше тіло в тонус, знімая загальну втому і забезпечує приплив бадьорості і енергії на цілий день, а також позбавляє від прояву більшості хронічних болей. При проведенні загального масажу значення має майстерність і досвід масажиста, а також тривалість одного сеансу. 

Загальний масаж тіла: користь

Користь загального масажу полягає в усуненні м’язових болей, коригувані проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. Після  проведення масажу Ви відчуєте приємну втому, що змінюються на приплив бадьорості. Загальне поліпшення самопочуття  можна помітити вже після першого сеансу. 

Позитивний ефект після проведення сеансу загального масажу тіла полягає в наступному:

 — Усунення м’язової втоми.Загальний масаж тіла

 — Зняття больових синдромів.

 — Зниження маси тіла.

 — Підвищення еластичності м’язів.

 — Природне очищення шкіри.

 — Зменшення набряків.

 — Нормалізація роботи нервової системи.

 — Приведення організму в тонус.

 — Стимуляція обміну речовин.

 — Виведення шкідливих токсинів з організму.

 — Поліпшення роботи кровоносної системи.

 — Стимулювання функцій внутрішніх органів.

 — Покращення загального самопочуття.

 — Поліпшення сну.

 — Позбавлення від депресивного стану.

Головною особливістю загального масажу є те, що при йогопроведенні найбільшу користь отримує система кровопостачання і лімфотоку.

Показання до проведення

Основними показаннями до проведення процедури масажу є:

Загальний масаж тіла

 — Викривлення хребта: сколіоз, кіфоз, лордоз.

 — Періодичні головні болі або мігрені.

 — Відновлення після травм.

 — Остеохондроз.

 — Хрогічна втома, порушення сну

 — Малорухливий спосіб життя, сидяча робота.

Важливо відзначити, що деякі люди після загального масажу відчувають непереборну сонливість, появу нежитю і підвищення тиску. Але всі ці симптоми недовготривалі і швидко зникають. 

Загальний оздоровчий масаж є одним з найбільш ефективних способів, як профілактики, так і лікування різних недуг. Широке поширення загальний масаж отримав в 19 столітті, хоча перші згадки про нього датувалися ще задовго до нашої ери. При загальному масажі використовуються базові прийоми погладжування, розтирання, розминання і вібрації. 

При проведенні сеансу у Вас активізуються в організмі всі обмінні процеси, відбудеться поліпшення кровопостачання всіх внутрішніх органів.

Для дітей загальний масаж є лікувально-профілактичним заходом. Одну з головних ролей дана процедура грає в фізичному розвитку дитини. Вона формує у малюків правильний розвиток опорно-рухового апарату, сприяє появі правильної постави. При проведенні загального масажу дитині використовуються прийоми розминання, погладжування та вібрації.  Для досягнення кращого ефекту необхідно пройти курс загального масажу в кількості 8-10 сеансів.

Зверніть увагу на  наступні рекомендації для проведення масажу:

 — Масаж найкраще проводити в ранкові години.

 — Клієнт повинен бути максимально розслаблений.

 — Не проводити сеанс відразу після їжі, після прийому їжі варто почекати не менше години.

 — Не слід робити масаж кожен день, краще проводити через день.

 — Для проведення процедури можна використовувати креми і масла з натуральним складом.

 — Лікарські мазі можна використовувати тільки при наявності показань до цього.

Варто згадати, що час проведення процедури залежить від техніки виконання та виду масажу, в середньому процедура триває від 40 до 90 хвилин. Всі рухи при виконанні масажу проводяться в напрямку лімфотоку.

Загальний масаж проводиться майже на всіх ділянках тіла. Масажист не упускає з уваги кінцівки, тобто руки і ноги. Можливе застосування спеціального масажу для суглобів. У деяких масажних техніках під час сеансу проводиться масаж голови.

Порядок проведення

Перед тим як почати процедуру, масажист задає декілька запитань про здоров’я клієнта, хронічні захворювання, наявність протипоказань. Далі проводиться діагностика, тобто проминання больових точок, проводиться перевірка рефлекторного стиснення м’язів. Якщо все в порядку, то масажист приступає до виконання наступних дій:

 — Розминання спини і поперекової області.

Масаж у киеві

 — Масаж трапецієподібних м’язів і області шиї.

 — Пропрацювання кістей та рук.

 — Далі масажуються стопи, гомілки, стегна.

— Обробка сідничних м’язів і тазостегнових суглобів.

 — Далі клієнт повертається на спину та проводиться робота з переднею поверхнею ніг.

 — Завершальним етапом є масаж живота.

Техніка масажу

Загальний масаж, як і будь-який інший, починається з погладжування. Метою погладжувань є розігрів шкіри пацієнта і її підготовка до більш інтенсивного впливу. Проводиться техніка загального масажу за допомогою долонь, рухи спрямовані в бік найближчих лімфатичних вузлів. Далі проводиться  розтирання. Техніка виконується за допомогою долонь, кісточок пальців, ребра долоні і великих пальців рук. Головною метою розтирання є вплив не тільки на поверхню шкіри, але і на тканини, розташовані під нею.

Після вищеописаної техніки проводиться розминання. Основним його завданням є захоплення і розминання м’язів і тканин, розташованих досить глибоко, поліпшити  кровопостачання і рухливість м’язової маси. Після розминки здійснюється прийом вібрації, який виконується шляхом струшування, поплескування по тілу пацієнта. Його метою є стимулювання нервово-м’язової системи, нормалізація процесів кровопостачання.

Тривалість одного сеансу і кількість рекомендованих процедур.

Середня тривалість одного сеансу масажу  від півгодини до півтори години. Час проведення однієї процедури залежить від індивідуальних показників Вашого здоров’я, а також цілей, які необхідно досягти за допомогою масажу. Курс масажів в більшості випадків складається з 10-15 сеансів.

Протипоказання

Незважаючи на те, що масаж зарекомендував себе з позитивного боку , є деякі протипоказання, що перешкоджають  проведенню сеансу, полягають вони в наступному:

 — грибкова інфекція

Загальний масаж тіла

Загальний масаж тіла

 — варикозне розширення вен

 — запальні процеси

 — простудні захворювання

 — гематологічні захворювання

 — пухлини будь-якого походження 

 — сильне психічне  перенапруження

 — болі, що вимагають прийому знеболюючих препаратів

 — порушення мозкового кровообігу

 — збільшені лімфатичні вузли

 — онкологія,  аневризми

 — дерматити різного походження 

 — цукровий діабет

 — проблеми з сечовидільної системою, захворювання печінки і нирок

 — пошкодження шкірного покриву

Деякі з протипоказань носять тимчасовий характер, проведення процедури можливо після їх усунення. 

Для більш детальної інформації стосовно процедури загального масажу в Києві зателефонуйте нам +380963443172 або залиште контакну інформацію нижче.

Записатися на масаж