тел: +38(096)344-31-72 Адреса: Київ, вул. М.Максимовича, 3Д

Загальний моделюючий масаж

Особливість цього масажу полягає у активному пропрацюванні проблемних зон тіла. Як правило це стегна, сідниці, внутрішня поверхня ніг, живіт, передпліччя.

загальний моделюючий масаж тілаВ масаж входить робота із спиною, руками, ногами, животом. Дана техніка масажу дозволяє:

 — Позбутися целюліту

 — Зменшити об’єми

 — Покращити тонус шкіри

 — Розслабити спазмовані м’язи

 — Поліпшити самопочуття.

Масаж досить активний. Часом може бути болючий, особливо в місцях сильних застійних процесів. Після перших масажів можуть бути невеликі синці, таке трапляється і є показником лише того, що підшкірний та м’язовий шар сильно забиті шлаками і продуктами обміну.

Загальний моделюючий масаж рекомендовано проводити курсом, зазвичай  від 10 але не більше  20 сеансів, через 1-2дні. Повторюйте курс один раз в рік або профілактичні підтримуючі процедури 1 раз в 10-14днів. Якщо Ви регулярно ходите на профілактичні процедури, тоді курс 1 раз на рік вам не потрібен, ви завжди будете в гарній формі.

Моделюючий масаж дає кращі і швидші результати якщо його поєднувати з корегуючими обгортаннями. Гарні результати дає віскі-сповивання та гарячі обгортання Cello Gel(Австрія) , які виконуються 1 раз в 3-4 дні, не більше 12 сеансів.

Протипоказання до загального моделюючого масажу:

антицелюлітний масаж

 — Підвищений артеріальний тиск;

 — Погане самопочуття, висока температура тіла;

 — Травми, переломи, розтягнення;

 — Запалення хронічних хвороб;

 — Остеопороз;

 — Онкологічні захворювання;

 — Не рекомендовано відвідувати масаж жінкам в перші два дні менструального циклу.

Під час моделюючого масажу можна досягти гарних результатів якщо паралельно з масажем підкорегувати режим і якість харчування. Обов’язковою умовою проведення корегуючого масажу є вживання води. Денну норму в літрах для кожного індивідуально ми в ProfiHands рекомендуємо визначати по коефіцієнту: ваша вага в кг помножена на 0,03. Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями можна досягти гарних результатів!

Якщо ви хочете досягти швидких, стабільних результатів обов’язково підключіть спортивні тренування. Ідеально три тренування на тиждень але мінімум два. Це можуть бути заняття в спортивному залі чи групові заняття з фітнесу, TRX, крос фіту чи будь чого ще.

Для запису на сеанс або уточнення інформації зателефонуйте нам +380963443172 чи напишіть питання у формі нижче. До зустрічі в ProfiHands!